Golf 4 Highline 150hp 4motion

Golf 4 Highline 150hp 4motion

drug fin je golf,, jos ova najjaca tdi verzija,,
snimaj neki klip da vidimo kako ide,, i ako nije frka
posalji cijenu na pm,, mislim koliko si ga platio,,
 
Član
Dobra oprema, dobar motor, dobar pogon, sta vise traziti :)
Neka te dugo sluzi bez problema i jedono sto sam PROCITAO na 2 forumu je da 4motion zahtjeva redovno mjenjanje ulja i bez problema je.
 
auuuu dobar :) kako ovo kida :) 155konja a malo auto jos 4motion :) ovo ce da te sluzi top vjeruj mi :) govorim iz iskustva, moj tata ima karavana Golfa 4 TDI, DIcrveno 130ps,ide raznosi :) isto 4motion :) ma zakon a trosi malo :) 7 godina ga vozimo svi u porodici i nikad nista nismo popravljali na njega,a jos ko nov :) jedino sto ulje mijenjamo i sipamo naftu ponekad :)

Nzm jesi li znao,da tog tvog zovu GTI-TDI,i da moze da razvije brzinu od nevjerovatnih 245 kmh :)

Moj sa 130ps je vozen 220 kmh :)
 
Član
Golf je sila....nek ti je sa srecom i da te dugo i dobro sluzi... i da odradis to sto si planirao...
 
Član
moze al nizbrdo 245...:D :D :D ....:D


lijep golf, super motor, ja bi mu roknuo chip pa derao ove benzinjare po gradu....:D
 
Član
extra golf svaka cast jos 4x4 dusa me zaboli za tim :) nek je sa srecom, a samo da prokomentarisem koliko znam da nema GTI TDI a da je 4x4 ali nekvarimo temu
 
Član
Prvo svaka čast na izboru, odličan auto, mehanizacija za 10

model auta je TDI highline, GTI je malo drugačiji, ima recaro sjedišta, malo niže opruge i nije 4-motion, ali motor je isti kao kod GTI TDI, i moj je isti, highline...

nadam se da imaš neku historiju servisa, jer taj auto niko ne vozi polako, a jako je bitno da je dobro održavan..
moj savjet ti je ako več nije rađen, veliki servis i servis diferencijala (to je kod tvog auta zajedno veliki servis) pa poslije toga neko napucavanje..
ako se misliš malo potezati po semaforima nemoj ga nikad startati sa punim gasom (ono da ga napuniš i samo pustiš kvačilo) jer 4-motion je osjetljiv na to, iako će tako krenuti ko mahnit i imat ćeš strašan start, ali će ti jednako mahnito poderati zamajac i lamelu koje ćeš morati platiti oko 1300 KM
ovo sve ti ne govorim da te nešto prepadnem, jer dobar je to auto i na njemu je sve duplo jače nego na običnom golfu, ali je sve i duplo skuplje (bukvalno duplo :D) pa tako samo da znaš na šta treba paziti ;)

i onda na kraju kad sve fino središ preporučujem ti i da ga čipuješ, onda se ponovo zaljubiš u njega :D
 
Top