Golf 4 GTI

Golf 4 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi sta vi mislite o golfovu 4 gti ja sam cuo da su neudobni da su tjesni :) itd da imaju neki kamaru mana :) zanima me sta vi mislite o tome ! :)
 
Član
ehheeh xD ..... odoh za vikend da gledam nekog gti-a pa me interesuje jer imaju neki manu ?????
 
Ja cu ti reci samo da su neudobni kao i svaki VW, vidjet ces i sam koliko je to naspram Focusa :D

Eno ti na piku Fiesta ST za 9 milja, ostani na autu ;)
 
technoGeek pa ti nebi bio ti da ne malo podkopavas VW :lol::lol::lol:

Kao sto rece neko,GTI nema mane :icon_biggrin::icon_biggrin: :lol:
 
Član
tehnogeek je legenda, merak citati njegove komentre....sigurno ga je nekad pokupio neki vw pa ih ne moze smisliti :lol:

a golfa 4 gti ja nebi nikad, milsim da je tu promasen koncept pravog gti-a, i motorom i eksterijerom koji je ostao skoro nepormjenjen;)
znaci kupi golfa 5 gti, ili sta trece :cool:

focus st recimo, astru opc i sl ;)
 
Član
gotivim vw al golf 4 GTI nebi nikad seb kupio


Neko rece Fiesta ST bi prije, il Opel Astru Bertone ...

VW mk3 GTI i mk4 GTI - nikad ...


Bez uvrede ... ovo vrijedi samo za GTI ..
 
Član
AnDel je napisao(la):
tehnogeek je legenda, merak citati njegove komentre....sigurno ga je nekad pokupio neki vw pa ih ne moze smisliti :lol:

a golfa 4 gti ja nebi nikad, milsim da je tu promasen koncept pravog gti-a, i motorom i eksterijerom koji je ostao skoro nepormjenjen;)
znaci kupi golfa 5 gti, ili sta trece :cool:

focus st recimo, astru opc i sl ;)

Ma brate od svi tih auta sto si nabrojo focus st,Astru Opc sve je to super kupio bih ali jarane jbg cijena opada :S al skroz,a Golfovi drze cijenu tako da zbog toga najvise i uzmam

lov2xlr8 je napisao(la):
uzmi onog od 180ks i rahat si,il od mene v6 pa si jos rahatniji :D

hehe brate jbg nedaje mi se kesh ovako imam zamjenu ovaj golfac je 150 PS i gledo sam u sM chip tuning mogu ovog golfa dici na 230 PS za 400 € i onda tvog golfa ko u sale uzimati hehehe xD :)
 
Član
Znam Ljudi Fordovi su Masine ali jbg cijene su katastrofalne :) iz dana u dan sve manja ... jbg sta ce mi auto ako cu sa njim izgubti 2.000-3.000 KM :) ha ya a ovako golfa vozam 1-2 i prodam ga za 1000 Km manje :)
 
Član
Golf 4 GTI u principu i nije pravi GTI jer izlazio samo kao linija isto kao sto je to trend line i slicno...
 
Član
MuMa je napisao(la):
Znam Ljudi Fordovi su Masine ali jbg cijene su katastrofalne :) iz dana u dan sve manja ... jbg sta ce mi auto ako cu sa njim izgubti 2.000-3.000 KM :) ha ya a ovako golfa vozam 1-2 i prodam ga za 1000 Km manje :)

Upravu si.. treba misliti malo u buducnost.. ak poslije izgubis puno na cijeni jebaiga onda ..A sto se tice golfa lakse ces ga i prodati ..Ma najbolje ti je odi i vidi sve ;)
 
Član
De kupi vec nesto jednom da djabe ne tipkamo nismo svi spameri neki dan si gledao 530ku i nijedno auto nije savrseno a
gti ti je cudo kako saljeva ko jedan poznat clan naseg foruma:D;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top