golf 4 GTI TDI

golf 4 GTI TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta mislite o golfu 4 GTI TDI 150ks original znaci bez cipova??? dali se to kvari ako ga je netko imao??? hvala unaprijed
 
Član
Ima ga bulex vec duze vrijeme...radi ko doksa a ide ko zmajcek...a ne kvari se nista vise nego obicni TDI..
 
Član
dje sad nadje pitat o TDI-u,satrat ce te ovi fijatovci,natakareni su na TDI-a u zadnje vrijeme pravo,:lol::lol:

salim se,dobar motor,redovno servisiranje i gas,ide ko lud;)
 
Član
odlican... malo vise trosi :D redovan servis odrzavanje... ne gasati ga hladnog (iako tad najbolje vuce) :D i to je to...
 
Član
bulex je napisao(la):
odlican... malo vise trosi :D redovan servis odrzavanje... ne gasati ga hladnog (iako tad najbolje vuce) :D i to je to...

Ne troši on ni približno koliko ide dobro... :) Uzmi benzinjaru koja ide kao taj tvoj golf pa onda pričaj o potrošnji :p
 
Član
bulex je napisao(la):
odlican... malo vise trosi :D redovan servis odrzavanje... ne gasati ga hladnog (iako tad najbolje vuce) :D i to je to...
koliko je presao golf???i jel imas kakvih problema sa turbinom i lamelom????
 
Član
Meni se uopste nesvidja ovaj motor... cuo sam od vise ljudi da trosi ko lud :( jos niko mi nije rekao da je sa potrosnjom oke koliko toliko! Ja bi prije ovaj 130 + chip i ciao ;)
 
Član
mislim da vise izdrzi fabricki 150 nego 130 plus chip,,, a potrosnja 150ps je ako ga gazis oko 8L a normalne voznje trosi kao i svaki drugi 1,9 disel,,samo sto u svakom trenutku imas sigurnost da hoce da povuce...
 
Član
Mrva je napisao(la):
Meni se uopste nesvidja ovaj motor... cuo sam od vise ljudi da trosi ko lud :( jos niko mi nije rekao da je sa potrosnjom oke koliko toliko! Ja bi prije ovaj 130 + chip i ciao ;)

Il ti il oni pretjeruju...trosit ce vise kad cepas naravno..vozi ga normalno trosit ce ko i svaki TDI...
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
mislim da vise izdrzi fabricki 150 nego 130 plus chip,,, a potrosnja 150ps je ako ga gazis oko 8L a normalne voznje trosi kao i svaki drugi 1,9 disel,,samo sto u svakom trenutku imas sigurnost da hoce da povuce...

8 litara ako ga gazis???
ne bih bas rekao, ipak taj motor ima 150 a ne 90 ks
 
Član
galebu2 je napisao(la):
nesobrzi je napisao(la):
mislim da vise izdrzi fabricki 150 nego 130 plus chip,,, a potrosnja 150ps je ako ga gazis oko 8L a normalne voznje trosi kao i svaki drugi 1,9 disel,,samo sto u svakom trenutku imas sigurnost da hoce da povuce...

8 litara ako ga gazis???
ne bih bas rekao, ipak taj motor ima 150 a ne 90 ks

neznam kako bih ga trebao voziti da uzme 10 mislim da ga vozis u prvoj mozda hoce uzeti preko....
 
Član
Mrva je napisao(la):
Meni se uopste nesvidja ovaj motor... cuo sam od vise ljudi da trosi ko lud :( jos niko mi nije rekao da je sa potrosnjom oke koliko toliko! Ja bi prije ovaj 130 + chip i ciao ;)
da kolega ali ti na tome 130ps nemas opremu GTI pojacane trapove vece diskove sjedala i ostala sranja koja jos nema obicni...i sigurno je da ce seprije raspast nachipan motor nego serijala...i jos na ovog gti tdi-a chip i samo gasssssss;)
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
bulex je napisao(la):
odlican... malo vise trosi :D redovan servis odrzavanje... ne gasati ga hladnog (iako tad najbolje vuce) :D i to je to...
koliko je presao golf???i jel imas kakvih problema sa turbinom i lamelom????




150xxx imo problem s turbo rijesen ostalo sve normala...

a za potrosnju moj trosi 9.6 kad ja vozim dok ga je cale prije vozo... 8.0... od tuzle do paga 6.5 otvoreni put....

@mrva ja najvise volim te TDI cipovane :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top