Golf 4 by OCT tuning

Golf 4 by OCT tuning

Član
tipovac je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
I sta pise u nastavku, koliku je snagu izbacio na valjcima:icon_question:

nema nastavka, to je čitav tekst, čitaj sve
156 ks
i ujedno odgovor ovome što ima zamjerku na "starost" časopisa i ko biva sad je tuning jači
bilo kakav NEŠTETAN ispravn tuning može maximalno povećat snagu za 25 % to je maximum bilo prije 10 godina ili sada, to je standard, riječ stručnjaka,
sve preko toga je rizikovanje da se sjebe motor, pa ko voli nek izvoli

hoću da ti kažem da danas isti taj O.CT ovaj TDI 130 ks običnom mapom diže na 165 KS, a ti pogledaj šta se sve prije moralo uraditi da bi se dobilo 26 ks, a garancija i dalje stoji, znam sve to jer mi je već treći auto čipovan O.CT-om, tako da na kraju ne kontam tvoju temu, jesi nam htio pokazati nešto novo ili možda neki historijat kako je počeo chip tuning
 
Član
sada si all about chip tuning?
koliko se secam prosle sedmice si pitao da li si cipovao auto za 5 konja, a sada postavljas neke "profi" teme za edukaciju... arhaicni auto caspopisi koji su pisali sponzorisane tekstove samo kako bi ispostovali ugovor o reklami. Moj otac vozi cipovan auto potpuno bez emocija, to je svakodnevnica.
daj covece, prozivi svoju furku emancipacije van foruma... uradi kao 99% ljudi koji googlaju o ovoj tematici mesec dana, pa tek nakon toga postani online ober ekspert za automobilizam i genetiku.

:D
 
Top