Golf 4 by DEEZ - komentari

Golf 4 by DEEZ - komentari

Član
Kao sto pravilo nalaze, ovde komentarisite, pljujte i spamajte. :D

http://www.bhtuning.com/golf-4-by-deez-t-73305.html
 
Član
neka si i ti vala predstavio svoj auto, red je bio sto jest jest

meni se jako svidja tvoj auto, nista nepotrebno i nista na silu. vidi se da vodis racuna o svakom detalju i to je jako jako bitno. Unutrasnjost ce bit sex kada rijesis sjedista,u to sam siguran. Vani je predobar, ove fele su ti extra bas mi se svidjaju
 
Legend
svaka cast druze , jako uredan auto , kad recaro's sjednu to ce tek da bude lijepo , a za voziti da ne pricam ;)
 
Član
Da konacno vidimo i tog Golfa :D

Pravo fin autic, posebno dobro mu cuce ove felge.

Jedino mi ove stopke bodu oci, nikako mu ne leze. Ja bi nesto ovako ganjao i onda bi bio odlican :icon_biggrin:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4f/VW_Golf_IV_R32_20090916_rear.jpg
 
Član
E hvala svima, drago mi je kad cujem pozitivan feedback...
a ti Boki, cuti dole, sta ti znas, ove stopke su smajling mrtvi i ja ih volem :D , ne stvarno, hella magic colors su nudjene kao opcija kod ovlastenih dilera, stoga ovo mi je najbolji izbor jer autom dominira crna boja. Jedina opcija koju bih prihvatio umesto ove je americka stopka sa tamnim poljem...
 
Član
ti si nadosao pameti posle crnih stopki na saksiji pa sada mene nasao da provociras... ne Boki, moje nisu farbane farbom za ograde kao kod tebe sto su bile, ovo je 'vako napravljeno u njemackoj, Jurgen izljevo' u kalupe pa mećo na Golfa. :icon_biggrin:
 
Član
Zar ti ovo nije ljepse? Ti bar imas tih dijelova vazda, stavi pa usporedi :D

GTi2.jpg
 
Član
hvala Nemanja :cool:

Ovaj na slici ima 18", zatamnjen je i nije slikan u sred avlije pune behara, zato je lepsi od mog auta... ali stopke su truba :D

Boki ne vezuj mi suhvu, skinucu ih i prodati na PIK-u :D
 
Član
Brate posle cetiri francuza red je da uzmem sebi nekog svabu, rekoh da vidim te delove na trafikama... da smo zivi i zdravi, mozda opet iskrsne neki francuz, generalno sam bio zadovoljan sa njima...
 
Top