Golf 4 1.4 16v ne radi automatski saug

Golf 4 1.4 16v ne radi automatski saug

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pri hladnom startovanju moram drzat gas Par sekundi inace se ugasi .nakon par sekundi obrtaji spadnu na 1000. Medjutim nikad ne spadaju na 900. Ako ide na leru obrtaji su 1100 1200 a kad se potpuno zaustavim spadnu na 1000. Molim za pomoc
 
Član
Znaci da skinem klapnu i ocistim sa sprejom obrisem i vratim i na komp adaptiram. Jel nema drugi nacin adaptiranja osim na komp? Hvala puno druze gdje god odem u servis predlazu mi novu klapnu senzor rashladne tekucine kablove svjecice itd
 
Član
Znaci da skinem klapnu i ocistim sa sprejom obrisem i vratim i na komp adaptiram. Jel nema drugi nacin adaptiranja osim na komp? Hvala puno druze gdje god odem u servis predlazu mi novu klapnu senzor rashladne tekucine kablove svjecice itd
Moze navodno upalis ga i da radi na leru 15ak minuta, al ja nevjerujem u to
 
Član
Moras uraditi preko diagnostike, adaptacija se radi kada je auto ugaseno tako da ova teorija sa 15 min u leru ne radi, procitao sam da se svakih 50.000 km sama adaptira ali kakve koristi kada ti sada treba.
 
Član
Sledece sedmice cu ici da ocistim ponovo i adaptiram nemam sad vremena pa cu napisat rezultate.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top