golf 3

golf 3

Član
neću puno pametovat samo par slikica mog autića .... pomalo i doći će on do prave jurilice :)

DSC03001.jpg

to je bilo kad je kupljen

pa su pala crna stakla
DSC03062.jpg


volan i još par detalja
DSC03039.jpg


i onda koža u krem boji koja je legla ko budali šamar :)
DSC03693.jpg


i nekidan mi bilo dosadno pa sam malo eksperimentiro
DSC03702.jpg


a dalje će pasti neke 16"-ke felgice prizemljit ga plinom i naravno bojanje u crvenu metalik sa većim postotkom perle :) ali to kad se skupi love :)
 
Član
ides dobrim pravcem , osim volana i papucica (to je tek da se oglasi cuning alarm:cool:=)
dobar fau ve;)
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
dobar,svaka cast :cool: samo taj filter od vazduha vrati u crnu boju :D

ma jok sad tu za koji dan ide K&N gljiva i oriđiđi kutija od gljive koja odvaja vrući zrak motora tako da to svakako leti van :)

AnDel je napisao(la):
ides dobrim pravcem , osim volana i papucica (to je tek da se oglasi cuning alarm:cool:=)
dobar fau ve;)

to ostaje jer će bit i crvenih detalja u unutrašnjosti a bezveze mi je tvornički volan tako da će se sve lipo da uklopi ;)
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
nadji volan od novijeg tipa trojke,ili onaj trokraki sto je isao u Corrado i Edition trojku :D

mislio sam od 5 gti stavit ali neću jer ide u njega R look ja sasm unaprid sebi sve zamislio i neću odstupat od toga volan ostaje i sve ostalo jer auto ide u boju volana tako da će se uklopit odlično :)
 
Član
evo nisam se odavno javio pa nema puno noviteta jedan od su oriđiđi štopke GTi ili GTs ... nisam namjerno htio kristalke jer to svi furaju ostajem na klasiku ali da ipak malo odskače
DSC03932.jpg


e ovako izgleda to namontirano :)

http://i812.photobucket.com/albums/zz47/marijop2010/DSC03933.jpg
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
odlicne i pravo rijetke stopke ;) dobar golf

ukloni oznalu golf cl/gl sta vec pise :icon_biggrin:
tnx ;)
ta oznaka ide dole i meni bode oči ali neka je još malo strpit ću se do kompletnog farbanja uskoro ide u jako ludu metalik crvenu tako da strpim se još malo :)

Golf 1 TDI je napisao(la):
lijepo ti to,samo naprijed;)

tnx ;)

memi je napisao(la):
ljep golf stvarno si fino krenuo sem malih detalja al ok :D sssamo napred :D;)

hvala ... a detalji sve je to šta ko voli svatko ima svoju predstavu :)
 
Odlican Golf , svaka cast i puno ti srece zelim s daljnim radovima, ako vec nemas neku muziku uzmi u obzir i to jer bi taj vrazic bio pravi musicbox ;);)
 
Član
bas su fino legle stopke, jos koji sitni detalj na zadnjem dijelu i to je to sto se pozadine tice, dobro ce biti;)
 
Član
Djomla_35i je napisao(la):
Odlican Golf , svaka cast i puno ti srece zelim s daljnim radovima, ako vec nemas neku muziku uzmi u obzir i to jer bi taj vrazic bio pravi musicbox ;);)

tnx ima nešto muzike sasvim dovoljno netreba mi nešto preglasno jer radim kao DJ pa mi je dosta preklasne muzike ali svejedno volim i u vozilici nekad malo da bass odradi svoje tako da triba dotezat šarafiće hehehehh .... ;)

ArminM je napisao(la):
bas su fino legle stopke, jos koji sitni detalj na zadnjem dijelu i to je to sto se pozadine tice, dobro ce biti;)

a evo kad već spominješ detalje ide taj znak vw dole kod brisača iznad tablice ide metalni dio ravni koji služi kao ručka a otvaranje se pribaciva na daljinski ... također ide dole i ovo desno golfCL i možda takva dva auspuha dođu i na drugu stranu ali možda to je još pod upitnikom :)
 
Top