Golf 3 VR6

Golf 3 VR6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jest da ne volim golfove, ali ovaj mi se bas sviđa, a oni koji mi se baš sviđaju su prava rijetkost... Svaka cast na urađenom poslu... Sretno
 
Član
ma golf je predobar.
vidio sam ga kad si bio kod Brleta u Livnu,ali tad je bio u zimskom izdanju.
 
Član
daki je napisao(la):
Meni se najvise svidja ova rukavica i ovo drvo po sred auta :) hehehe

Dobre picss :p
A sta ces,prvo "profi" slikanje:D

Da sam imao neki profesionalniji aparat sa rucnim focusom bilo bi to drugacije. Al i ovako je dobro

dario18 je napisao(la):
ma golf je predobar.
vidio sam ga kad si bio kod Brleta u Livnu,ali tad je bio u zimskom izdanju.
Da, winter edition je bio onda. Naletim mozda uskoro opet u Livno pa popijemo po jednu



2 all-thanx
 
Član
emir_89 je napisao(la):
hehehe, imamo isti ukus daki... :D
odlicne slicice drug. i samo da kazem onom goci (tako nekak)  da se ne kitis tudjim perjem. koji klinac ti imas od toga sto je onaj s audijem njega "dobio" nikako odero. kad ga ti dobijes, nemoras ga derat, onda se javi. do tad, bolje suti. pametniji si...

Haha vidi ovoga, šta si ti, advokat :lol::lol:??

Haha moj prijatelju kad sam ja ovakave derao vi ste još bicikla vozili :lol::lol: i to su imali turbo... ;)

Ah da, ovo S6 u nicku ne stoji bzze ;)...
 
Član
nista ti ovo ne valja!!!!! =) ja da sam na tvom mjestu poklonio bi auto donsanji........imas tamo moj mail dogovorit cemo se oko preuzimanja auta!
 
Član
Svaka čast... samo naprijed... ;)

ne obaziri se na ove provokativne komentare... vjerojatno je ljubomora učinila svoje.

pozz.
 
Član
htio sam nesto napisat, al necu beze da idem u off...
sto se tice autica, svaka cast. imas svoju furku i guras u svom smjeru, sto se postuje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top