Golf 3 ne pali- alnaser?

Golf 3 ne pali- alnaser?

Član
Izletila mi je trojka stranac sa finom opremom jeftino, ali ne mogu je upaliti da bi je dovezao kuci. Ne placa mi se slepa ako je u pitanju sitnica. Covjek rece da je prije par dana sve normalno radilo, da ga je preparkirao i tu ostavio (sto sam ja i vidio), medjutim kad je kroz par dana htio ponovo upaliti nije moglo. Da mu kontakt sve normalno, cuje se pumpa goriva, kazaljke se pomjere medjutim kad pokusa za verglati ponekad se samo cuje neko kuckanje, a nekad nista.. kazaljke ponekad skoce. :icon_rolleyes:
Jel moguce da je do alnasera ili cega vec?
Motor je 1.4, 1.6 ili 1.8, nemam pojma, znam da je benzin samo.


Pomagajte. :icon_smile:
 
Član
cesta je bas strma, ako ga gurnemo i ne upali, ostade auto na putu, ne izgura ga vise niko :D

btw, nije do akumulatora, stavljali smo i moj, ista stvar.
 
upalit ce on ako samo skljoca, ili je do bendeksa na anlaseru ili ti je slab akumulator. slobodno vi to gurnite :icon_biggrin:
 
Član
evo sad sam se cuo s njim telefonom, kaze kad drzi kljuc u poziciji za verglanje, cuje se oko podrucja alnasera neko zujanje, kao da se vrti i struze.
 
Član
jbo vas vrata odoste u off topic.. kolega slobodno na guranje mora upaliti, meni se desavalo nekoliko puta.
 
Nema tu reparacije, "bendix" se izlize (potrosan je to dio) i samo se vrti uprazno po zamajcu..Kupis drugi bendix, skines anlaser, skines stari bendix stavis novi, zasarafis anlaser i cao.
 
Top