golf 3 GTI HITNA POMOC

golf 3 GTI HITNA POMOC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja mislim da bi ti bolje bilo ubacit 1.9 tdi iz 4 golfa 130 ks i 305 nm jes malo skuplji motor al je sigurno dobar i nece ti puno trosit a ako bi ti taj vr6 sto ga planiras ubacivat bit auto za svaki dan onda ce to i kostat pozdrav
 
Član
nece od tog svega nista bit, stavice on ovo sto ima, "uradit" auspuh i stavit filter i "imace" 200ks :D beze se prica oduzila ni oko cega. Ne moze nikako to tako kako je namisljeno... hoces da budes brz za male pare... to bi onda svi radili... ne ide to tako lako.
 
Član
Ajde i 200 je dosta, vecina ljudi je ispod 150, sto ce reci ako bude imao 200 bolji je od vecine a to mu je za sad dovoljno.
Al nije sve ni u konjima i brzini.
 

MTR

Član
bosko je napisao(la):
nece od tog svega nista bit, stavice on ovo sto ima, "uradit" auspuh i stavit filter i "imace" 200ks :D beze se prica oduzila ni oko cega. Ne moze nikako to tako kako je namisljeno... hoces da budes brz za male pare... to bi onda svi radili... ne ide to tako lako.

uz tebe sam 100% , brate kad bi htjeo komplet motor radit kako svabe rade uuhhhuuuuuuu , ode 20 milja eura .
Ako ne onda kupi trkaci motor sa 280 konja , puca u 10000 obrtaja , traje malo al si glavni na cesti , heheheh.
a gdje je mjenjač , osovine , aj majko mila nemamo mi love za te stvari
 
Član
hahahhaha citam naslov i otvaram topic kontajuci da se radi o golfu 3 koji sluzi kao sanitiet hitne pomoci LOOOOOOOL
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top