golf 3 GTI HITNA POMOC

golf 3 GTI HITNA POMOC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ovako...imam golfa 3 gti iz 93 godine. zveknila mi je masina i sad sam ja nabavio klipove i blok motora drugi, polovni. sad me zanima sta da radim da mu povecam snagu odnosno da bolje ide...hitno pomagajte!!!!!!!!!!! unaprijed hvala vam svima!!!:icon_smile:[/size][/font]
 
Član
Kratko i jasno, ne radi taj motor nego uzmi jaci.


Svaki zahvat za imalo primjetnih konja je preskup i za te novce mozes bolji motor ubaciti.
 

MTR

Član
na taj polovni blok , ne isplati se bacat lovu , VR6 je u pravu, uzimaj drugi ako si u mogucnosti , evo ti mali dio spiska od ovog svabe sto ja kod njega uzimam dijelove pa vidi ( cijene su MASNEEE ) :
( skup je to sport brate , bolje nadji polovan VR motor )
Golf III GTI 2,0 i
Ovaj ti je početni stage za 135 konja :
Leistungssteigerung von 115 PS auf glatte 135 PS.
• Durch eine Zylinderkopfbearbeitung ( Kanäle, Ventile, Sitzringe, Saugrohr ), die gleichzeitig mit einer 274° Sportnockenwelle verbunden ist, und einen Sportendschalldämpfer mit Doppelendrohr erreicht die 115 - PS Serienversion glatte 135 PS.
• Dadurch erhöht sich die Höchstgeschwindigkeit von 198 Km/h auf 208 Km/h, zudem reduziert sich die Beschleunigung von 0 auf 100 Km/h von 10,4 auf nur 9,9 Sekunden.
• Dazu bieten wir eine fahrwerksseitige Modifikation an, um die Power speziell in den Kurven besser nutzen zu können.
• Hier kann man eine Tieferlegung zwischen 25 und 40 mm ordern, wobei das Komplettfahrwerk auf Bilstein- Dämpfern basiert.
• Um das Angebot zu komplettieren, bieten wir eine Rad- Reifenkombination aus Exip 7 x 16- Rädern rundum an, die mit 225 / 40 ZR 16 Pneus bestückt werden.

Motorkonzept: Vierzylinder - Reihenmotor,Sport- Nockenwelle, bearbeitete Kanäle,modifizierte Ein- und Auslaßventile,geändertes Saugrohr,Sport- Endschalldämpfer, geregelter Kat
Motordaten:
Hubraum: 1984 cm³
Bohrung / Hub: 82,5 / 92,8 mm
Verdichtung: 10,4
Leistung: 99 KW / 135 PS bei 5700 U/min
Drehmoment: 183 Nm bei 4020 U/min
Kraftübertragung: Serien- Fünfganggetriebe, Frontantrieb
Fahrwerk:
Vorder / Hinterachse: Bilstein- Dämpfer,
Escher- Spezialfedern, 30 mm Tieferlegung

Verbrauch:
Testverbrauch: 9,9 l / 100 Km/h
Minimum 8,3 l / 100 Km/h
Maximum 11,9 l / 100 Km/h
Tankinhalt / Kraftstoffart 55 l / Super bleifrei
Preise:
Motorumbau inkl. TÜV 1.650,00 €
Fahrwerk 600,00 €



Komplet motori ili setovi za povečanje snage , SAMO ZA PUNOLJETNE SA LICNOM KARTOM

Zylinderkopf im AT.
E.u.A.-Kanäle, Sitzringe, Ventile bearbeitet,
268° Nockenwellen 163 PS 1.700,00 €
2,0 Ltr. Motor ( 1995 cm³ ), ohne Nebenaggregate i. AT. 183 PS 3.800,00 €
2,0 Ltr. Motor ( 1995 cm³ ), ohne Nebenaggregate i. AT. 210 PS 7.740,00 €
2,0 Ltr. Motor ( 1995 cm³ ), ohne Nebenaggregate i. AT.
MAHLE- Schmiedekolben, mech. Ventiltrieb, 16V 240 PS 9.800,00 €

Bausatz für 240 PS- Version, bestehend aus:
Nockenwellen, Stößeltassen, Einstellkappen, Ventilfedern,
Zylinderkopfdichtung, Mahle- Schmiedekolben,
H- Schaft- Pleuel, Kurbelwelle 92,8 mm,
Bauteile auch einzeln erhältlich! 240 PS 3.900,00 €
 
Super Moderator
uh ja reko samo 600 eura kad ono tamojos 1650
ne isplati se to drug... to i sam znas al eto :D
lagani cip, K&N, auspuh kakav sta ja znam te sitnice sportske svjecice i eto ga :D
 

MTR

Član
Kazem ja tebi , skupo je to , al i to ce ti biti dovoljno , malo propuha kroz motor ( usis , ispuh ) bolje paljenje i eto ga , neces puno potrosit .
 
Član
ispoliraj kanale i granu, stavi remus i K&N gljivu ako si u mogucnosti stavi turbo i nitro i ja mislim da ti netreba jace nista
 
Član
A kad ste kod zamjene motora, kako rjesavate papire, ako ih rjesavate uopste, za drugi motor ? :)
 
Član
ubacivat cu ja vr 6 ali me zanima koji je najjaci model te masine??? a ovak sam mislio z aprvu ruku malo to ispolirat i tako. imam gore remus kompletan..!!! hvala vam puno svima!!!!!!! :cool:

dal neko ima kompletnog stranca vr6?????????????????????
 
Član
Pa naravno ali i ja brinem za policiju pa to dodje isto ko da brinem za papire :) pa zato pita jel se to moze sad nekako srediti ili vozite bez papira ?
 
Član
menjic je napisao(la):
Pa naravno ali i ja brinem za policiju pa to dodje isto ko da brinem za papire :) pa zato pita jel se to moze sad nekako srediti ili vozite bez papira ?

Moze, treba ti racun gdje si kupio motor i racun gdje si ugradio i odes uradis atest pa bude sve regularno..

SkuLL je napisao(la):
sinisa je napisao(la):
2.9 190 ks i malo slabiji 2.8 174 ks


a mislim da ima i 3.0 ??? 200+ KS

dezinformacija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top