Golf 3 gtd

Golf 3 gtd

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Taaky je napisao(la):
odlucio sam ljudi , uzecu mu xenon sijalice samo koje, posto gaga rece da ne ide kod mene h4 , uzecu malu antenu , orginal presvlake , trepavice (samo mi recite koja je cijena ) ,i masku bez znaka sta mislite

H1 po treci put :D:D hehe,bice fin ,evo ova maska ti je pravo jeftina ak nista to ti se isplati sigurno
 
Taaky je napisao(la):
odlucio sam ljudi , uzecu mu xenon sijalice samo koje, posto gaga rece da ne ide kod mene h4 , uzecu malu antenu , orginal presvlake , trepavice (samo mi recite koja je cijena ) ,i masku bez znaka sta mislite
stopke crveno bijelo 180 KM
maska 50 KM
antenica 7 KM
obrvice na farove ako to mislis 20 KM
xenoni H1-H7 330 km sa ugradnjom i godina garancije...
veko
auto shop xXx

ako znas skiću iz bugojna to mi je rodzak..
mob: 062 566 344
sarajevo
akifa seremeta bb
aerodromsko naselje
 
Član
uzecu to sve ,samo cu prvo vidit da li ima to u bug, i da li moze da se na ove moje farove stavi xenon sijalica ,vidio sam u fisu 18 km
 
Član
w_anel je napisao(la):
Pozz druze lijepi planovi samo xenoni za 18 km nepostoje :lol: min 200 km

mislio sam na xenon sijalice ,tako sam vidio u fisu, i tako kaze onaj radnik i meni je izgledalo cudno al tako su cijene svugdje
 
Član
Taaky je napisao(la):
w_anel je napisao(la):
Pozz druze lijepi planovi samo xenoni za 18 km nepostoje :lol: min 200 km

mislio sam na xenon sijalice ,tako sam vidio u fisu, i tako kaze onaj radnik i meni je izgledalo cudno al tako su cijene svugdje

hihih posebno u FIS-u :lol::lol: tamo je origigi samo gazda :D:D
 
Član
Kupish sve ono sto ti je Veko naveo+ gevinde( spustish ga) i nabacish mu neke Borbet-ice ili bilo koje felge sa "malo" vecim falcom i imash pravog Germana;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top