Golf 3 gtd

Golf 3 gtd

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako ovdje sam novi i nazalost nemam jos svoje auto a i nisam punoljetan a ludujem za autima i tuning-om .Moj otac takodje voli da auto napuca ali nista previse. Posto mu je ubrzo rodjendan volio bi da mu nesto kupim za auto ali neznam sta od opreme ima color stakla duple faarove spojlere da li moze da se stave sad xenon svjetla u ove farove jer nasao sam ih pa da ih nekupujem dzabe ako nece moc i sta bi mi predlozili da kupim a da nije paprena cjena za exterijer i enterijer samo da nije presareno
 
xenon dobar izbor..sve sto se kupi drugo..auto ce traziti puno toga..vidim da je on cist..
zato xenon nabacii.ili kakve stopkee..

i ako ti nije tesko da nam se predstavis..ok??
ajd to odradi molim te..trebao si procitati pravila..
 
Član
black_devil je napisao(la):
vidis da decko kaze da nema mnogo na raspolaganju novca Bulex.. ehhh:icon_smile:

ja sam tarik iz bugojno znam svasta o autima i tuning-u a kasnije cu se predstaviti tamo gdje treba a pare nisu problem jedno do 200 km sta biste mi vi predlozili jos staviti na auto volio bi nesto naprijed jer mi nije nesto fin kao drugi naprijed zato sto je crn sav pa nema razlike od ostale plastike dok see na drugim tricama sa drugom bojom bolje vidi sta mislite o nekim trepavicama il sta vec pomagjate mi pls
 
Član
Drug, nauci koristit tacku, zarez, dvotacku. Tesko ti je citat postove.
Sto se tice mog prijedloga, najbolja opcija su ti stopke ili xenoni. pozz;)
 
Član
Taaky je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
vidis da decko kaze da nema mnogo na raspolaganju novca Bulex.. ehhh:icon_smile:

ja sam tarik iz bugojno znam svasta o autima i tuning-u a kasnije cu se predstaviti tamo gdje treba a pare nisu problem jedno do 200 km sta biste mi vi predlozili jos staviti na auto volio bi nesto naprijed jer mi nije nesto fin kao drugi naprijed zato sto je crn sav pa nema razlike od ostale plastike dok see na drugim tricama sa drugom bojom bolje vidi sta mislite o nekim trepavicama il sta vec pomagjate mi pls

Mislim da mozda mozes uzeti masku bez znaka i xenone, mozda masku i stopove. Nisam bas upucen u cijene najbolje.
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Drug, nauci koristit tacku, zarez, dvotacku. Tesko ti je citat postove.
Sto se tice mog prijedloga, najbolja opcija su ti stopke ili xenoni. pozz;)
sory prijatelju , malo sam zurio odsad stavljam .... ,,,, :::: hhee pozz i molim vas pomagajte mi u banani sam velkoj :):):):)
 
Član
skonto sam da stavim, xenon h4 i stopke crveno bijele, i zna li neko koja je cijena ti stopki,, onu malu antenu nazad i ako bude love za masku bez znaka ,hm ??? sta mislite
 
Legend
kako mislis h4 a far ti je za 2x H1 ?
kupi xenone na kratko samo ......a stopke,provjeri u oglasima imas "taxi bar" ima svasta nesto a i cijene su izlozene ;)
 
Taaky je napisao(la):
skonto sam da stavim, xenon h4 i stopke crveno bijele, i zna li neko koja je cijena ti stopki,, onu malu antenu nazad i ako bude love za masku bez znaka ,hm ??? sta mislite
stope crveno bijele 180 km FK
maska bez znaka 50km FK
xenon H4 sa ugradnjom 350 KM godina dana garancije
antenica 7 km
veko
mob: 062 566 344
auto shop xXx
sarajevo
 
Član
Taaky je napisao(la):
skonto sam da stavim, xenon h4 i stopke crveno bijele, i zna li neko koja je cijena ti stopki,, onu malu antenu nazad i ako bude love za masku bez znaka ,hm ??? sta mislite

kod tebe je dupli far ne moze H4
H4 je samo za onaj regularni kao ovaj
2wqfxc7.jpg
 
Član
odlucio sam ljudi , uzecu mu xenon sijalice samo koje, posto gaga rece da ne ide kod mene h4 , uzecu malu antenu , orginal presvlake , trepavice (samo mi recite koja je cijena ) ,i masku bez znaka sta mislite
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top