Golf 3 Gtd klima

Golf 3 Gtd klima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ej raja ...trebam savjet mali...motor je 55kw golf 3 94.god ...zanima me da li moze klima da se ugradi u njega...i gdje to ima uzet ...koliko se sjecam bio sam na netu nasao klimu za golf 3/vento .. hitno mi je ..poozzz
 
Član
moš ti klimu stavit na 11 ks to ti opće nije bitno
a kupiš je KOMPLETNU polovnu iz istog auta, samo pospojiš i klimiraš se
 
Član
e super ...a oce li se puno osjetit ..jer nije motor nesto posebno jak ...i ako neko zna gdje ima uzet ili polovnu ili novu ... i cijene kako se krecu
 
Početnik
osjetit,,,,:icon_rolleyes: e to hoce i to dobro osjetit,,,govorim po svom kod mene je 80ks i pravo se osjeti kad ukljucim klimu,,,

negdje sam citao po forumima da nije preporucljivo naknadno ugradjivat klimu zbog instalacije...jer nije tvornicki predvidjena za nju,,,
 
Član
Izvodivo, osjetiti ces je, ali nije to sad da ce ti se auto zaustaviti kad je upalis. Dizlo je, ima momenta, lakse ce je podnijeti od benzinca. NivoST ti je sve rekao, nadjes kompletnu s nekog auta, skidas i prebacujes. Ja radio bas golfa 3 prije nekih 15ak dana, doduse 1.8 benzinca, i nadje se tona sitnica koje zatrebaju i moraju se prebaciti, a da nismo imali kompletno auto uza se da skidamo, trebalo bi nam i 3-4 dana, ovako za 24 h sve gotovo.

@bravof, ako se odnosilo na alternator, da je mozda jachi, na ovom golfu je recimo identican bio u oba slucaja, ista amperaza, a ventilator je druga prica, i trebao bi ici "jachi", odn onaj koji je predvidjen da radi stalno kada je i klima on, i tu treba "jaca" instalacija (do ventilatora itd.)
 
Početnik
drug nisam sa sigurnoscu ni rekao,samo sam negdje procitao na forumu sto ne mora znacit da je i ispravno,mislim da je bilo rijeci oko kompletnoj instalaciji,jer nije valjda ista instalacija kod vozila kod kojih je predvidjena klima i bez....ovo ne pisem sa sigurnoscu samo sam citao....:icon_rolleyes:
 
Član
hvala puno.... znaci moze se sve stavit... a znate li gdje ima to uzet ili polovnu ili novu .... i koje se cijene jos krecu da stavimo to prije ljeta ... pozz
 
Član
Može se sve ugraditi kod mene je stari na audija A4 96 godište ugrađivao i radi bez problema već dve godine.
 
Član
bravof je napisao(la):
drug nisam sa sigurnoscu ni rekao,samo sam negdje procitao na forumu sto ne mora znacit da je i ispravno,mislim da je bilo rijeci oko kompletnoj instalaciji,jer nije valjda ista instalacija kod vozila kod kojih je predvidjena klima i bez....ovo ne pisem sa sigurnoscu samo sam citao....:icon_rolleyes:

Ma ok, nego ne vidim razloga da bude problema sa strujom ,jer ona nije "elektro" potrosac, nego crpi snagu direktno s motora. Jedino sto ventilator radi stalno kad je klima upaljena, to je razlika.


@taaky, ovaj cova kojem smo ugradjivali je platio 700 km ja mislim, po meni je to previse al' eto...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top