Golf 3 - gasi se u leru/ moze LOCK

Golf 3 - gasi se u leru/ moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sve pise u naslovu, znaci cim ga ostavim u leru, obrtaji spadnu i na kraju se i ugasi, mada se ne desava svaki put... ispocetka su mi malo varirali obrtaji, ali se nije gasio do maloprije. Kad je u leru i pocnu spadati obrtaji, tik prije nego se ugasi dodam mu gasa on se vrati u normalu i dok je pod gasom(bilo koliko stisnutim) radi sasvim normalno. Do cega bi moglo biti, da krenem redom provjeravati sutra :icon_rolleyes:

1.4benzin je u pitanju
 
Član
RE: Golf 3 - gasi se na leru

Klapna gasa? Skini dovod zraka i očisti je wd-om ili sredstvom za čišćenje karburatora.
 
BHT Ovisnik
RE: Golf 3 - gasi se na leru

meni je nedavno bio isti problem,sto zela kaze,procisti klapne;)
 
Član
RE: Golf 3 - gasi se na leru

na to sam i sumnjao... hvala momci ;)

imal ko jos kakav savjet?
 
Član
RE: Golf 3 - gasi se na leru

sub3r je napisao(la):
na to sam i sumnjao... hvala momci ;)

imal ko jos kakav savjet?

nemoj wd-om rekao mi je frajer u servisu da ne valja, samo čistom pamučnom krpom, a trebao bi uraditi i adaptaciju
 
Član
RE: Golf 3 - gasi se na leru

Kod mene se na dizlu filter goriva bio zacepio i isto tako se desavalo. Kad drzim gas on radi cim ga pustim ugasi se.
 
Član
RE: Golf 3 - gasi se na leru

@ado, pogledat cu i to....

@edoze, ja nisam nista primjetio... sipao na EP, tu svaki dan sipam, normalno vuce, dobar odziv na gas, sve normalno, osim rada u leru :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Golf 3 - gasi se na leru

sub3r je napisao(la):
@ado, pogledat cu i to....

@edoze, ja nisam nista primjetio... sipao na EP, tu svaki dan sipam, normalno vuce, dobar odziv na gas, sve normalno, osim rada u leru :icon_rolleyes:

uradi adaptaciju, to je oko 20KM, priključe ga ljudi na VAG-system i urade adaptaciju te klapne koju si očistio, to ti je 100%
 
Član
RE: Golf 3 - gasi se na leru

i ja sam imao isti slucaj na kockici, i odvucem komsiji majstoru skine ono crijevo od usisa (kad imas sta vidjeti nakupilo se kao katran) ocisti on to kad opet isto, meni bilo neko crijevo spalo e koje neznam, uglavnom nakon sto je vratio to crijevo radi normalno sve
 
Član
RE: Golf 3 - gasi se na leru

druze ovo mi vuce na automatski cok,sto ovaj gore rece najbolje da ga odvezes na kompjutor da se provjeri ,ja sam imao slicni problema pa sam na kraju morao mjenjat kompjutor ispostavilo se da ga je to sjebalo
 
RE: Golf 3 - gasi se na leru

provjeri i senzor temperature motora ;) mozda dobiva ECU netacnu temperauru motora i smanji dovod goriva a potom se i ugasi to je meni bilo problem

desavalo mi se da kad dodajem gas i ubrzvama samo se ugasi
 
Član
RE: Golf 3 - gasi se na leru

kod mene je na dvici bilo do filtera ;);)

EDIT: tada sam zamjenio i filter goriva i filter zraka(onako radi reda u kompletu) i od tad je radio normalno...
 
Član
RE: Golf 3 - gasi se na leru

GolFanatiCars je napisao(la):
provjeri i senzor temperature motora ;) mozda dobiva ECU netacnu temperauru motora i smanji dovod goriva a potom se i ugasi to je meni bilo problem

desavalo mi se da kad dodajem gas i ubrzvama samo se ugasi

nije to, jer kod mene radi sasvim normalno pod gasom, bilo sta vezano za ECU sam odbacio, jer sam nedavno nesto gledao oko toga, ispravno sve

provjericu nekad ovih dana ove sitnice, pa javim sta je bilo.. ako ima jos neko sugestiju, bujrum ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top