golf 3 1.8i slabo ide

golf 3 1.8i slabo ide

Član
GOLF TZ je napisao(la):
cuj 200 bez problema... :icon_confused::icon_confused::lol::lol::lol:

razlog:mozda ti je sat prestao da laze ;)

a jbg sad niko ne vjeruje ali šta ja znam evo sad gledam specifikacije tvorničke moguće da je auto i 90 konja šta ja znam ja kažem šta piše u prometnoj
 
Član
marijo dj je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Staces bola skidat deklo da provjeris jeli ti preskocio zupcasti remen, trebao si samo onaj sa strane poklopac, i na remenicama ti dodu oznake ;)

Najbolje odvedi ti to majstoru ;)

a morat ću izgleda samo sve su to majstori an baterije čudi me kako ne kažu to bi moglo bit do rezervne gume heheheh. svi kažu ostavi auto pa dođi za dva tri dana, a meni auto triba stalno i nesmim ostavit ga ejr je samo cca 106 000 prešlo auto jer je od proizvodnje kod mene tj moga dede pa sam ga ja "nasljedio" a nisu mi baš povjerljivi. sad da znam da je do toga razvodnika tražio bi po Splitu kako sam često dole da nađem jer nevidim neki drugi razlog.

i još znaš li kolika je cijena novog razvodnika i može li se nabavit direktno iz njeamčke nebi uzeo ona smeća španjolska ili kineska zamjenska.

Anes_mo je napisao(la):
Evo ti specifikacija tvog golfa i golfa od 90ks

http://auto-specifications.eu/?f=showCar&car_id=8751&lang=en


http://auto-specifications.eu/?f=showCar&car_id=8719

Ja te pitam prima li gas ti mi kazes sad ide 140 max prije isao 200.
Isto ja dodem u doktora i pita me sta te boli? Ja mu kazem prije sam izbacivao 100kg sad 60kg :D

Nego reci mi prima li auto gas u svakoj brzini jednako stuca li, dode li ti nekad da dajes gas a on neubrzaje itd ?

ma prima gas oke ide do nekih 90- 100 ali ne kao prije a kasnije ajme nikad zaletit a primi gas uvik i sve to osim što kad dođe na 140 staje i km/h i obrtaji dalje ne idu znači nemože više ić petom ga vozim vratim u 4 ali ništa dok je prije četvrtom išao do 170 možda i jače samo nisam probo



Pokusaj promjeniti razvodnik paljenja, pa vidi onda sta ce biti, ja bi prije polovan uzeo njemacki nego nov spanski talijanski ili neku drugu kopiju. Neznam kolika je cijena novog to mozes provjerit u auto djelovima ;)



marijo dj je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
cuj 200 bez problema... :icon_confused::icon_confused::lol::lol::lol:

razlog:mozda ti je sat prestao da laze ;)

a jbg sad niko ne vjeruje ali šta ja znam evo sad gledam specifikacije tvorničke moguće da je auto i 90 konja šta ja znam ja kažem šta piše u prometnoj

Max brzina tog od 75ks je 160km/h a od 90 ks je 178km/h. Mozda ti sat pokaziva 200km/h ali u stvarnosti je to manje ;)
 
Član
covjece, eto nek je tezak tonu i kusur, nek ima i zdravih svih 75 konja, pa mu jos naspes i "cisto" gorivo, a ne ovaj nas hamelj sa 90-tak oktana... opet nema sanse da kuca 200... sat laze tu nekih 30-40km/h :D a eto sad ti je tacan ko gps :D :D

a ako je auto od pocetka kod tebe, pa valjda znas koji je motor i sta je radjeno i jel.. :icon_rolleyes:
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
marijo dj je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Staces bola skidat deklo da provjeris jeli ti preskocio zupcasti remen, trebao si samo onaj sa strane poklopac, i na remenicama ti dodu oznake ;)

Najbolje odvedi ti to majstoru ;)

a morat ću izgleda samo sve su to majstori an baterije čudi me kako ne kažu to bi moglo bit do rezervne gume heheheh. svi kažu ostavi auto pa dođi za dva tri dana, a meni auto triba stalno i nesmim ostavit ga ejr je samo cca 106 000 prešlo auto jer je od proizvodnje kod mene tj moga dede pa sam ga ja "nasljedio" a nisu mi baš povjerljivi. sad da znam da je do toga razvodnika tražio bi po Splitu kako sam često dole da nađem jer nevidim neki drugi razlog.

i još znaš li kolika je cijena novog razvodnika i može li se nabavit direktno iz njeamčke nebi uzeo ona smeća španjolska ili kineska zamjenska.

Anes_mo je napisao(la):
Evo ti specifikacija tvog golfa i golfa od 90ks

http://auto-specifications.eu/?f=showCar&car_id=8751&lang=en


http://auto-specifications.eu/?f=showCar&car_id=8719

Ja te pitam prima li gas ti mi kazes sad ide 140 max prije isao 200.
Isto ja dodem u doktora i pita me sta te boli? Ja mu kazem prije sam izbacivao 100kg sad 60kg :D

Nego reci mi prima li auto gas u svakoj brzini jednako stuca li, dode li ti nekad da dajes gas a on neubrzaje itd ?

ma prima gas oke ide do nekih 90- 100 ali ne kao prije a kasnije ajme nikad zaletit a primi gas uvik i sve to osim što kad dođe na 140 staje i km/h i obrtaji dalje ne idu znači nemože više ić petom ga vozim vratim u 4 ali ništa dok je prije četvrtom išao do 170 možda i jače samo nisam probo



Pokusaj promjeniti razvodnik paljenja, pa vidi onda sta ce biti, ja bi prije polovan uzeo njemacki nego nov spanski talijanski ili neku drugu kopiju. Neznam kolika je cijena novog to mozes provjerit u auto djelovima ;)





pa ako ne nađem nov njemački probat ću polovan iako ga nisam našao po Livnu na otpadima ali tražit ću dalje pa probat a sad sam gledo ove specifikacije postoji mogućnost da je auto i 90 konja po broju okretaja činilo bi se da je 90-ka. a ide tako reko mi je frend koji radi sa tim jer je bio automatik pa smo mi ubacili manual gitribu od 5 brzina. mislim da je čak od gti ali nisam siguran a probat ću sa tim razvodnikom pa ću vidit šta će bit nadam se da je do toga
 
Član
marijo dj je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
cuj 200 bez problema... :icon_confused::icon_confused::lol::lol::lol:

razlog:mozda ti je sat prestao da laze ;)

a jbg sad niko ne vjeruje ali šta ja znam evo sad gledam specifikacije tvorničke moguće da je auto i 90 konja šta ja znam ja kažem šta piše u prometnoj

imam golfa mk4 TDI, on ide 205 km(h i sigurno laze za 10 tj. stvarna brzina mu je 195 km/h... imam i golfa mk2 1,6 benzin sa 75 KS, ide lijepo ali ni primirisati ne moze 180 km/h (dodje do 167 po GPS-u) a kamo li tih famoznih 200 km/h, bio je jedan sto se falio po forumu kako mu ide golf ali ustvari mu sat laze. ide iza traktora 80 km/h. Gdje to jos traktor ide 80 na sat


pouka: back to the REALITY.. ;)
 
Član
Limpi je napisao(la):
covjece, eto nek je tezak tonu i kusur, nek ima i zdravih svih 75 konja, pa mu jos naspes i "cisto" gorivo, a ne ovaj nas hamelj sa 90-tak oktana... opet nema sanse da kuca 200... sat laze tu nekih 30-40km/h :D a eto sad ti je tacan ko gps :D :D

a ako je auto od pocetka kod tebe, pa valjda znas koji je motor i sta je radjeno i jel.. :icon_rolleyes:

aaaa osim kn filtera na usisu i i protočnog ispuha i gitribe nije ništa rađeno. a gorivo je čisto dosta jer naspem gorivo na području HR-a na OMV-u a neznam ja šta su oni radi registracije upisali na prometnu radi jeftinije refistracije možda su stavili da ej 75 neznam. koji je način za provjerit

GOLF TZ je napisao(la):
marijo dj je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
cuj 200 bez problema... :icon_confused::icon_confused::lol::lol::lol:

razlog:mozda ti je sat prestao da laze ;)

a jbg sad niko ne vjeruje ali šta ja znam evo sad gledam specifikacije tvorničke moguće da je auto i 90 konja šta ja znam ja kažem šta piše u prometnoj

imam golfa mk4 TDI, on ide 205 km(h i sigurno laze za 10 tj. stvarna brzina mu je 195 km/h... imam i golfa mk2 1,6 benzin sa 75 KS, ide lijepo ali ni primirisati ne moze 180 km/h (dodje do 167 po GPS-u) a kamo li tih famoznih 200 km/h, bio je jedan sto se falio po forumu kako mu ide golf ali ustvari mu sat laze. ide iza traktora 80 km/h. Gdje to jos traktor ide 80 na sat


pouka: back to the REALITY.. ;)

pa za tvoju informaciju prijatelj mi ima peugeot-a iz 2006 godine 2.0 HDi ali da naglasim 2.0 i može mi samo zadnju tablicu da gleda tj mogo je sad ja gledam njegovu čađ od dizela hehehhe
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
da ti nije lamela proklizala :icon_question:

a neznam ali do nevjerujem jer bi proklizavala i na manjim brzimama mislim ne samo na toj ito da prokliže kad mi krepa razvodnik mislim da bi to bilo priviše slučajnosti hehehehe ali ako ne bude razvodnik provjerit ćemo i to :D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
marijo dj je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
cuj 200 bez problema... :icon_confused::icon_confused::lol::lol::lol:

razlog:mozda ti je sat prestao da laze ;)

a jbg sad niko ne vjeruje ali šta ja znam evo sad gledam specifikacije tvorničke moguće da je auto i 90 konja šta ja znam ja kažem šta piše u prometnoj

imam golfa mk4 TDI, on ide 205 km(h i sigurno laze za 10 tj. stvarna brzina mu je 195 km/h... imam i golfa mk2 1,6 benzin sa 75 KS, ide lijepo ali ni primirisati ne moze 180 km/h (dodje do 167 po GPS-u) a kamo li tih famoznih 200 km/h, bio je jedan sto se falio po forumu kako mu ide golf ali ustvari mu sat laze. ide iza traktora 80 km/h. Gdje to jos traktor ide 80 na sat


pouka: back to the REALITY.. ;)

hahahahhahahahhahahahahah
jos sto me nasmija sa traktorom
 
trebas naci isti razvodnik bez vakuma kakav si i imao jer samo preko takvog razvodnika ti komp moze vrsiti korekciju predpaljenja u voznji zavisno od temperature motora, sasvim je nebitna stvar dal je auto isao 200 ili 180. uglavnom vakumski razvodnik nije adekvatna zamjena za tvoj koji je bio na motoru
 
Član
hasseroder je napisao(la):
trebas naci isti razvodnik bez vakuma kakav si i imao jer samo preko takvog razvodnika ti komp moze vrsiti korekciju predpaljenja u voznji zavisno od temperature motora, sasvim je nebitna stvar dal je auto isao 200 ili 180. uglavnom vakumski razvodnik nije adekvatna zamjena za tvoj koji je bio na motoru

oke hvala ti ... još mi reci ako je moguće jel mo paše onaj sa 90 konja ili moram baš tražit od 75-ice
 
Top