golf 3 1.8i slabo ide

golf 3 1.8i slabo ide

Član
da objasnim koji je poblem. kao što u naslovu piše radi se o benziskom motoru na golfu 3, 1.8i - 75 konja. prije je auto išao ko avion ali desilo mi se da mi je "crko" razvodnik paljenja. i kako nisam mogo nać isti ubacio mi je jedan lik na otpadu od dvojke razvodnik koji ima neku vakumsku regulaciju nemam pojma čega jer baš se ne kužim u te stvari. I da još tada sam promijeno gumicu(duhtung/nosač) kako se već zove onaj ispod karburatora(stara je bila pukla pa je vuko zrak vjerovatno i prije malo a ja kad sam skido deklo vjerovatno sam načeo je još više), pa me zanima dal taj razvodnik paljenja može da održava sve brzine ovog motora jer prije je poklopio u svakom trenu 195 -200 bez ikakvih problema a sad već na 130 "kašlje" tj slabo vuče i na 140 neće dalje. e sad jel to do toga na šta ja sumljam jer u njega je inače elektronsko reguliranje tog paljenja a ovaj ima neki vakum nemam pojma tako sam čuo šta pričaju i taj vakum nije spojen nigdi jer se nije imao na šta spojit.

ako je netko stručan po ovom pitanju neka napiše probat ćemo uradit nešto.
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Sta ovo napisa :lol::lol::lol:

Trza li ti auto radi li ravnomjerno ?

ma radi ravnomjerno tj radi ko sat to me buni jer sve radi oke osim što mi je sad promijeno zvuk od te promjene razvodnika nema onaj zvuk ludi kad ga stisneš da samo dobiješ bruuuuuuummmmmmm nego motor klasik zvuk osim šta dobije na auspuh dok je prije imo zvuk ravan VR-u
 
Član
marijo dj je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Sta ovo napisa :lol::lol::lol:

Trza li ti auto radi li ravnomjerno ?

ma radi ravnomjerno tj radi ko sat to me buni jer sve radi oke osim što mi je sad promijeno zvuk od te promjene razvodnika nema onaj zvuk ludi kad ga stisneš da samo dobiješ bruuuuuuummmmmmm nego motor klasik zvuk osim šta dobije na auspuh dok je prije imo zvuk ravan VR-u

Sam si napisao razlog

"I da još tada sam promijeno gumicu(duhtung/nosač) kako se već zove onaj ispod karburatora(stara je bila pukla pa je vuko zrak vjerovatno i prije malo a ja kad sam skido deklo vjerovatno sam načeo je još više)"
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
marijo dj je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Sta ovo napisa :lol::lol::lol:

Trza li ti auto radi li ravnomjerno ?

ma radi ravnomjerno tj radi ko sat to me buni jer sve radi oke osim što mi je sad promijeno zvuk od te promjene razvodnika nema onaj zvuk ludi kad ga stisneš da samo dobiješ bruuuuuuummmmmmm nego motor klasik zvuk osim šta dobije na auspuh dok je prije imo zvuk ravan VR-u

Sam si napisao razlog

"I da još tada sam promijeno gumicu(duhtung/nosač) kako se već zove onaj ispod karburatora(stara je bila pukla pa je vuko zrak vjerovatno i prije malo a ja kad sam skido deklo vjerovatno sam načeo je još više)"

ma dobro to ali da mi brzina pane sa 200 km/h na 140 radi toga dihtunga nejasno mi je malo to onda ću rađe vratit stari jer je auto tada letio
 
Član
Kako mislis sa 200 na 140 :D Odjednom ti izgubi snagu ? Ili ti samo kazaljka padne sa 200 na 140 ?

Nije to vezano za dihtung radi njeg ti je nestao zvuk a auto bi ti trebalo bolje ici sa promjenom tog dihtunga ;)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Kako mislis sa 200 na 140 :D Odjednom ti izgubi snagu ? Ili ti samo kazaljka padne sa 200 na 140 ?

očito nisi razumio šta sam napiso gore na početku ali evo opet ću.
prije nego mi je krepo taj razvodnik paljenja i šao je 200 sad pa sad bez problema.
tada sam promjeno stavio taj šugavi vakumski od dvice jer niej bilo nabavit od trojke.
kako mi je to bilo u vožnji neki su mi rekli da je moguće da je mi remen priskočio zub da pogledam ventile kako stoje i oznake pa dok sam skido deklo ta guma ispod karburatora je vjerovatno još više stradala i onda sam i nju promijeno kad i razvodnik. i sutradan idem autoputem kad auto dođe do 100 nekako može proć ali nije ko prije a iznad 100 do 140(što mu je sad maximum) stenje tj triba mu više nego od 0 do 100 što prije nije bio slučaj.
 
Član
marijo dj je napisao(la):
prije je poklopio u svakom trenu 195 -200 bez ikakvih problema

75 konja, auto vec u godinama, koji konj je sigurno "umro", i kuca 200 bez problema... :icon_rolleyes: mozda sada ne laze sat :D
 
Član
Staces bola skidat deklo da provjeris jeli ti preskocio zupcasti remen, trebao si samo onaj sa strane poklopac, i na remenicama ti dodu oznake ;)

Najbolje odvedi ti to majstoru ;)
 
Član
Limpi je napisao(la):
marijo dj je napisao(la):
prije je poklopio u svakom trenu 195 -200 bez ikakvih problema

75 konja, auto vec u godinama, koji konj je sigurno "umro", i kuca 200 bez problema... :icon_rolleyes: mozda sada ne laze sat :D

hahahah jako smiješno ali nisi se vozio pa neznaš svi su govorili da je 90 da je samo radi papira stavljeno 75 ali nije auto je očuvan i nemože odjednom toliko spasti. a da išao je 200 bez problema iako po tim tvojim komentarima se čini da ne vjeruješ ... a ići će opet ako ne ima VR6 biturbo heheheheh tada će da leti :)
 
Član
Limpi je napisao(la):
marijo dj je napisao(la):
prije je poklopio u svakom trenu 195 -200 bez ikakvih problema

75 konja, auto vec u godinama, koji konj je sigurno "umro", i kuca 200 bez problema... :icon_rolleyes: mozda sada ne laze sat :D

Sat laze nekih 30km/h :D

marijo dj je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
marijo dj je napisao(la):
prije je poklopio u svakom trenu 195 -200 bez ikakvih problema

75 konja, auto vec u godinama, koji konj je sigurno "umro", i kuca 200 bez problema... :icon_rolleyes: mozda sada ne laze sat :D

hahahah jako smiješno ali nisi se vozio pa neznaš svi su govorili da je 90 da je samo radi papira stavljeno 75 ali nije auto je očuvan i nemože odjednom toliko spasti. a da išao je 200 bez problema iako po tim tvojim komentarima se čini da ne vjeruješ ... a ići će opet ako ne ima VR6 biturbo heheheheh tada će da leti :)

Polako sa vr6 bi-turbo to mozes samo gledat na youtube :D
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
marijo dj je napisao(la):
prije je poklopio u svakom trenu 195 -200 bez ikakvih problema

75 konja, auto vec u godinama, koji konj je sigurno "umro", i kuca 200 bez problema... :icon_rolleyes: mozda sada ne laze sat :D

Sat laze nekih 30km/h :D

marijo dj je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
marijo dj je napisao(la):
prije je poklopio u svakom trenu 195 -200 bez ikakvih problema

75 konja, auto vec u godinama, koji konj je sigurno "umro", i kuca 200 bez problema... :icon_rolleyes: mozda sada ne laze sat :D

hahahah jako smiješno ali nisi se vozio pa neznaš svi su govorili da je 90 da je samo radi papira stavljeno 75 ali nije auto je očuvan i nemože odjednom toliko spasti. a da išao je 200 bez problema iako po tim tvojim komentarima se čini da ne vjeruješ ... a ići će opet ako ne ima VR6 biturbo heheheheh tada će da leti :)

Polako sa vr6 bi-turbo to mozes samo gledat na youtube :D


hahaha ja sam tražio nekoga ako može pomoći a ne nekoga tko ima jako izražen smisao za humor
 
Član
Evo ti specifikacija tvog golfa i golfa od 90ks

http://auto-specifications.eu/?f=showCar&car_id=8751&lang=en


http://auto-specifications.eu/?f=showCar&car_id=8719

Ja te pitam prima li gas ti mi kazes sad ide 140 max prije isao 200.
Isto ja dodem u doktora i pita me sta te boli? Ja mu kazem prije sam izbacivao 100kg sad 60kg :D

Nego reci mi prima li auto gas u svakoj brzini jednako stuca li, dode li ti nekad da dajes gas a on neubrzaje itd ?
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Staces bola skidat deklo da provjeris jeli ti preskocio zupcasti remen, trebao si samo onaj sa strane poklopac, i na remenicama ti dodu oznake ;)

Najbolje odvedi ti to majstoru ;)

a morat ću izgleda samo sve su to majstori an baterije čudi me kako ne kažu to bi moglo bit do rezervne gume heheheh. svi kažu ostavi auto pa dođi za dva tri dana, a meni auto triba stalno i nesmim ostavit ga ejr je samo cca 106 000 prešlo auto jer je od proizvodnje kod mene tj moga dede pa sam ga ja "nasljedio" a nisu mi baš povjerljivi. sad da znam da je do toga razvodnika tražio bi po Splitu kako sam često dole da nađem jer nevidim neki drugi razlog.

i još znaš li kolika je cijena novog razvodnika i može li se nabavit direktno iz njeamčke nebi uzeo ona smeća španjolska ili kineska zamjenska.

Anes_mo je napisao(la):
Evo ti specifikacija tvog golfa i golfa od 90ks

http://auto-specifications.eu/?f=showCar&car_id=8751&lang=en


http://auto-specifications.eu/?f=showCar&car_id=8719

Ja te pitam prima li gas ti mi kazes sad ide 140 max prije isao 200.
Isto ja dodem u doktora i pita me sta te boli? Ja mu kazem prije sam izbacivao 100kg sad 60kg :D

Nego reci mi prima li auto gas u svakoj brzini jednako stuca li, dode li ti nekad da dajes gas a on neubrzaje itd ?

ma prima gas oke ide do nekih 90- 100 ali ne kao prije a kasnije ajme nikad zaletit a primi gas uvik i sve to osim što kad dođe na 140 staje i km/h i obrtaji dalje ne idu znači nemože više ić petom ga vozim vratim u 4 ali ništa dok je prije četvrtom išao do 170 možda i jače samo nisam probo
 
Član
cuj 200 bez problema... :icon_confused::icon_confused::lol::lol::lol:

razlog:mozda ti je sat prestao da laze ;)
 
Top