golf 3 1.4cl

golf 3 1.4cl

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka cast ako je toliko izvukao, ali mislim da ti laze sat! Imao sam sluzbenog golfa ll, 1.8, 66KW, 90KS, 180 sam izvukao, mozda bi mogao jos malo, pa mi zato cudno!
 
Član
e sad pojma nemam ako laze sat to je druga prica trebao sam da pozovem pandure sa radarom hahaha
ali pazi trebalo mu je malo vise vremena da dostigne tu brzinu ipak je slaba masina to
 
Član
dejan1983 je napisao(la):
e sad pojma nemam ako laze sat to je druga prica trebao sam da pozovem pandure sa radarom hahaha
ali pazi trebalo mu je malo vise vremena da dostigne tu brzinu ipak je slaba masina to

Probaj GPS. On je tacan. I meni treba dosta da dostignem max, ali 190 mi je cudno, rekao sam ti razlog.
 
Član
da da svatam te da ti je neverovatno ali ja ti kazem pokusao sam digo je toliko e sa ako laze sat da ga jbm a gde bre gps da mu nalazim ee mozda uzmem sa posla pa pokusam hahaha
tazzoc.th.jpg
[/URL][/img]
 
Član
dejan1983 je napisao(la):
da da svatam te da ti je neverovatno ali ja ti kazem pokusao sam digo je toliko e sa ako laze sat da ga jbm a gde bre gps da mu nalazim ee mozda uzmem sa posla pa pokusam hahaha
tazzoc.th.jpg
[/URL][/img]

Pa probaj. Ipak, 60KS, 190 km/h:icon_question: Bas me interesuje koliko ce da pokaze sa GPS-om:icon_question:
 
Član
ne znam za njega ..al sam ja na autoputu prema sa sa 75ks uspio 190km/h doduse sat laze malo manje od 10km/h..znaci oko 180 je max..a drug samo treba volja za sredit..neke sitnice cine auto prelijepim..ako si zamjetio na mom ove pragove i rubnjake to je fabricki i cini ga puno boljim bar meni..pa onda sitnica koja se meni svidja..je da uzmes crvenu izlolir traku pa da po lajsanama na vratim i branicima..stavis..ima vec kao ocrtano..valjda si primjetio..i naravno sto je super..maglenke i bijele zmigavce od nove serije..to je moj sljedece..puno bolje izgleda..sto se i ja napisa ;)
 
Član
e neznam zasto je tebi cudno meni bas i nije ja sam imao keca 1300cc 90god njega sam vozio 180 znaci do kraja,e kad sam namestio plinski uredjaj nije hteo od 160 vise e bas kad budem mogao provericu km ali ubrzo tesko
18558458_th.jpg
[/url][/img]
ova baraba sam ja na jednoj svadbi pod dejstvu alkohola oci sijaju ko farovi sto sam sad namestio ahhahahaa

a evo i jedna opaka slika
ovo cisto da se pretstavim hahahaha
18558462_th.jpg
[/url][/img]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top