golf 3 1.4cl

golf 3 1.4cl

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da se i ja parkiram
-ovako uzeo sam ovog nemca pre osam meseci slike koje su okacene su malo starije posebnih izmena nema sem neke navlake,duplih farova i plastike na polumesecima nema dosta opreme u njemu ali ce da ima
95 god 1400 cc,airbagx2,servo,elektricni krov siromasan je malo ali bice bogatiji hahaah
solidan soni u njemu sa dve zvucke u gepeku od mog starog panasonic sistema ali lupaju dobro jer imaju kao neke wofere unutra iiiiiii to je tooo bar za sadaaa
a da plus stavio sam zastitnu plastiku odozdo da mi ne prlja motor jer mrzim kad mi motor prljav nervira me strasno evo danas sam mestio duple farove planiram podizace na haubi dr dr dr ma dosta toga ja planiram ali nema se para uuu al sam se raspisao
18557095_th.jpg
[/url][/img]
18557091_th.jpg
[/url][/img]
18557093_th.jpg
[/url][/img]
18556821_th.jpg
[/url][/img]
18557492_th.gif
[/url][/img]


a ovog majmuna sto vidite e to sam ja necujem nista kad je u pitanju odrzavanje auta nebitno bilo fico kec jugo golf ili ferari kad gurnem kljuc u bravi nesme biti sumnje

i naravno papuca u patos koliko dozvoljava masina
 
Član
hvalaa hvalaa,ocuvan je i to dosta jer uzeo sam ga od svojeg coveka koji ke kola pazio vise nego rodjenu zenu imao je samo 140 000 tek se razradila golfova masina,uvezo ga bio on iz nemacke od svoga brata ali nije vozen dosta jer ovaj non stop na putu sa kamionom a plus toga imao jos jedan auto a golfic jadan plakao za voznju
u planu sam da ga napucavam do stepen space satla ali kako stignem i kad to je vec diskutabilno,ja kad uzmem auto prvo ga lepo do detalja zastitim od korozije i od bilo kakvih zezalica kod mene ide prvo ispravnost.bezbednost zastita motora sasije i tek onda izgled ma malo mi se nesvidja taj motor u njemu malo mi slab ali sta je tu je
ja bi tu kubikazu dao nekoj bebi da se uci haha ali sad za sad dobro je
danas cu da resavam farove nabavio sam sve sta mi treba sad idem u garazi da skarabudzim to
pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 
Član
dejan1983 je napisao(la):
hvalaa hvalaa,ocuvan je i to dosta jer uzeo sam ga od svojeg coveka koji ke kola pazio vise nego rodjenu zenu imao je samo 140 000 tek se razradila golfova masina,uvezo ga bio on iz nemacke od svoga brata ali nije vozen dosta jer ovaj non stop na putu sa kamionom a plus toga imao jos jedan auto a golfic jadan plakao za voznju
u planu sam da ga napucavam do stepen space satla ali kako stignem i kad to je vec diskutabilno,ja kad uzmem auto prvo ga lepo do detalja zastitim od korozije i od bilo kakvih zezalica kod mene ide prvo ispravnost.bezbednost zastita motora sasije i tek onda izgled ma malo mi se nesvidja taj motor u njemu malo mi slab ali sta je tu je
ja bi tu kubikazu dao nekoj bebi da se uci haha ali sad za sad dobro je
danas cu da resavam farove nabavio sam sve sta mi treba sad idem u garazi da skarabudzim to
pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Mah opushteno...dobar golf po izgledu i bitno je da ima zracne jastuke..jer ja licno ne bi nikad kupio auto bez zradnih jastuka !!! jer mi je sigurnost na prvom mjesu,pa udobnost..pa kasnije zadnje gledam koliko troshi..pozz i sretno s radovima!!
 
Član
bulex ti to pokusavas makedonski jeli ahhaah pa pogodio si to sto si napisao na makedonskom ima potencijala u tebi znas makedonski lepooooooooooooooooooooooo


_vwfan hvala hvala nadam se da ce se ostvariti morace hahah


amer_e39 e i ja idem tom redosledu dzaba sve ako ti nije auto bezbedan a za potrosnju manje vise i ne gledam hahah,malopre sam se zezao sa tim farovima i resio ih ko sto treba

ee drustvo jes da je 1400cc masina ali gazio sam ga do daske jednom na putu ka skoplju 190 sam mu izvuko a ako maknem onaj blokac ispod pedale za gasa mozda bi i vise hahaha
ja cesto kazem jes da je bitna jacina masine ali bitno je i kakav sofer sedi za volanom
hahaha
pozdrav svimaaaaa
 
Član
Izgleda fino ocuvan golfac! 190? Koliko ima konja? 75? Kako?:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
OggyBoy
hvala ocuvan je dosta,44kw 60 ks je motor da gazio sam ga 190 jbg drug zurio na bus za ohrid,ma ravan put je bili smo samo ja i on u kolima papuca u patosu i dostigo je 190 ali napominjem put je bez uzbrdice znaci ravna horinzotala da je bio neki upon ne bi digo garant ipak je 1400cc

Taaky
sredicu ga ali polako mada trebace mi dosta da dostignem tvojega gtd

0g1
ma dosao je mecki na rupu u prave ruke hahhaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top