golf 2

golf 2

Dobar golf;) steta motora GTI ma da je i ovaj super.
Svidja mi se taj znak Rally Dakar.
Jedna stvar koja ne ide uz sve, trebao si ostavit tvornicke branike, nema ti tu puno posla da to vratis ;)
 
meni za dvojku nema ljepšeg branika od fabričkog dubokog sa gti spojlerom,
dok je zadnji srednja žalost, a kad smo kod ćuninga, skinuti sljedeće:
spojler na zadnjoj karambolci, tablici nije mjesto nikako nađeno, da si bar tu malu tablicu stavio nazad, bolje bi se uklopila, naljepnica na zadnjoj šajbi,
retrovizori, prednja karambolka isto, donja lajsna na masci, gti oznaka, usisi na haubi,
naljepnica na prednjoj šajbi, ovo bijelo ne leži nikako, i ova naljepnica na poklopcu rezervoara
ja sam ovo iskreno rekao, tj onako kako ja vidim, ostalo je na tebi
 
Član
Unstoppble je napisao(la):
Svaka cast za dvicu,samo pod hitno uradi nesto sa zadnjom karambolkom,ostalo OK!!!;););)

hvala druze .

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
meni za dvojku nema ljepšeg branika od fabričkog dubokog sa gti spojlerom,
dok je zadnji srednja žalost, a kad smo kod ćuninga, skinuti sljedeće:
spojler na zadnjoj karambolci, tablici nije mjesto nikako nađeno, da si bar tu malu tablicu stavio nazad, bolje bi se uklopila, naljepnica na zadnjoj šajbi,
retrovizori, prednja karambolka isto, donja lajsna na masci, gti oznaka, usisi na haubi,
naljepnica na prednjoj šajbi, ovo bijelo ne leži nikako, i ova naljepnica na poklopcu rezervoara
ja sam ovo iskreno rekao, tj onako kako ja vidim, ostalo je na tebi
posteno od tebe,to cjenim,gdje zivis i i. s.
 
j*i ga svi pronalaze samo mane, ima dosta stvari koje su fino urađene,
kao limarija, felge, štopke, gepek, enterijer, lajsne i sl.
 
Član
Već ti je dosta predloženo.I ja bih se priključio prijedlogu da vratiš tvorničke branike.Ostatak je dobar;)
Uz malo promijena može biti prava bonbonica.Sretno
 
Član
hmmm,neznas ni sam koji si grijeh uradio prvo sto si unustio jednu dobru 16-ku koja bi cjepala po cesti i ubacio jedan dizel,a drugo sto si ga chuniro do daske to je vec druga prica...
 
Član
Chuza je napisao(la):
hmmm,neznas ni sam koji si grijeh uradio prvo sto si unustio jednu dobru 16-ku koja bi cjepala po cesti i ubacio jedan dizel,a drugo sto si ga chuniro do daske to je vec druga prica...

druze znam i sam to,ali kupio sam ga prolupalim motorom .
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
j*i ga svi pronalaze samo mane, ima dosta stvari koje su fino urađene,
kao limarija, felge, štopke, gepek, enterijer, lajsne i sl.

kazem ja al ljudi ne daju sebi reci da nisu u pravu;)
 
Top