Golf 2

Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ev da i ja svog parkiram,mada ne mislim nista radit na njemu jer je auto od starog a ja student,znate kako to ide:lol:
al zato kad budem imao svoje akb.

Eh ovako:
Golf 2 1,6TD(52kw) 1990god.
servo
fabricka centralna(vakumska)
zakljucavanje i paljenje na daljinski
alarm
unutrasnje svjetlo sa zadrskom
originalne duboke karambolke
nebo oblozeno kozom...

slikano je mobitelom al et:

fotografija0002ghvl2.jpg

dsc00376kv6.jpg

fotografija0005nv3.jpg

fotografija0006gp2.jpg

fotografija0012uw1.jpg

fotografija0010ew2.jpg
 
RE: Golf 2 TDI

0g1 je napisao(la):
dobar golf
al je P najjace :D

u maju skidam P :123:

Enessse napisao sam vec gore da necu nista radit,jedino kontam folije promjenit jer su ove plavo-zelene dotrajale,a i nisu nesto kvalitetno zaljepljene:icon_rolleyes:
sad ce ici blago blago crna

gaga je napisao(la):

Ma meni to P nista ne znaci,kad vidim kakvih vozaca ima bez njega,
a moram ga nosit jer u Zenici murija lupa kazne za to,ne znam kako je u drugim gradovima:icon_question:
 
Početnik
RE: Golf 2 TDI

Fine su to masine, moze li bar 180? :icon_smile: A jedan prijedlog da ti gepek ljepse izgleda, a ne kosta nista: skini okvir za tablicu i stavi tablicu samu, ili je zalijepi..mnogo ljepse izgleda..
 
Član
RE: Golf 2 TDI

nisam ja vidjao ovog golfa po zenici,pogotovo ne pred gimnazijom navecer :D
fin golfach;);)
ak bi se skupilo para za kakve felgice,valjalo bi;)
 
Početnik
RE: Golf 2 TDI

daki je napisao(la):

Valjda je mislio TD+intercooler, i to sudeci po broju kW, to bi bila mala turbina sa intercoolerom..e sad sto to ljudi zovu TDI.. :icon_rolleyes:
 
RE: Golf 2 TDI

Oggy je napisao(la):
Fine su to masine, moze li bar 180? :icon_smile: A jedan prijedlog da ti gepek ljepse izgleda, a ne kosta nista: skini okvir za tablicu i stavi tablicu samu, ili je zalijepi..mnogo ljepse izgleda..

sad da ne lazem i ne bubam cifre,reci cu ti da ga jos uvijek nisam testirao,ne usudjujem se po ovim nasim cestama,jedino ovaj novi prema sarajevu pa cu jednom prilikom kad budem isao u tom pravcu:123:

ovo za reg.moram priznat da sam se nasuko:icon_cry:platio sam 10KM jedan komad ovog okvira,ljetos uzeo, a ova zima ih skrsila tako da cu to ubrzo uradit sto si mi preporucio,samo dok nadjem sliku da vidim kako to izgleda;)

edoze je napisao(la):
nisam ja vidjao ovog golfa po zenici,pogotovo ne pred gimnazijom navecer :D
fin golfach;);)
ak bi se skupilo para za kakve felgice,valjalo bi;)

pa vise bude tamo kod galerije:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top