Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Evo kako je krenulčo zimsko vrijeme auto se samo sipa i voza jer je spremn za zime.....Onda mi izletiše 2x čepa za pragove org ispravni oba potpuno za lijevi prag koji su u očajnom stanju ovi su ko novi ...Ovih dana idu na montažu i sve kompletno sitnica al vrijedna...evo slika...pozzzz



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Danas stigao jedna poklon na nagradnoj igri Jelić auta iz Mostara osvojen prvijesak volkswagen motorsport...evo slika sretan ko malo dijete..Neke se stvari ne mogu kupiti novcem....:)
http://imageshack.us/photo/my-images/651/20121204377.jpg/



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Osim što se voza i sipa non stop fala bogu auto sluša, za proljeće idu fini planovi kao što je spuštanje na oprugama i pronaći kakve fine 15" bbs...Zatim nabaviti ic i još neke sitnice odraditi oko struje.....evo jedan mali poklon od djevojke koji moram podjeliti sa vama....:)


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Svaka cast na svakom koraku ucinjenom na autu...vrlo pedantno i . . . nema daljih komentara!
Samo cuvaj...nov je:cool:
 
Član
Hvala drug trudim s ekoliko mogu da ga sredim pošto se voza kao auto za svaki dan i sve potrebe jedne porodice....tako da samo održavati i na vrijeme mjenjati...pozzzz
 
Član
svidja mi se kako je sredjujes.. samo tako nastavi.. i ako smijem pitati koliko ti trosi sa tim 1.9 motorom sad?
 
Član
Pa eto neki dan sam računo potrošnju po gardu tj lokalno po Sarajevu 5,5 normalnom vožnjom....to je neka moja računica...pozzzzz
 
Top