Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Aha auto je super s vana sve kako treba steta bi bilo da se zapusti u bilo kojem pogledu ja sam na svom isto radio bio dok je bio kod mene komplet pod sretno dalje cuvaj ga lp drug
 
Član
Ma jasta radi se detaljno pod pragovi solje, zaštita, i ako ima gdje da je propalo da se ne širi dalje to mu nisam radio pa je red na proljeće abd da se uradi......biće još slika...pozzz
 
Član
Ma znaš mene....gdje ću drugo.....jer su veoma ljubazni dođem kažu diži auto i šarafaj mi ćemo ti pomoći...hahhahahahah...:)
 
BHT Ovisnik
meni nije nimalo losiji sa ovim celicnim felgama, volim ove celicne na ovakvom stilu golfa, golf je k0o bombona,samo ga cuvaj :)
 
Član
Hvala momci radi se uvijek nešto na njemu i smao fabrika german style i smao org dijelovi...biće uskoro radova......i felgice odoše na poliranje rubova....pozzz
 
Član
Odakle da počnem, prvo došlachukica pritisak turba, postavljeno puše 0,8 bara turbo što je fabrički ok, zatim led rasvejta gepeka i kasete, smd diode, i stari prepakovao desno recaro sjedište na lijevo malo godnji dio lošiji al smao ga još utegli btina je fuknkcija sjediti je predobro...evo slika.....
j1ut.jpg

[
mjrq.jpg
m16j.jpg
p2pk.jpg
b1jf.jpg
w7z9.jpg
4luv.jpg
j1ut.jpg
j5en.jpg
 
Član
Niko nista za ovu chukicu sto drhti kazaljka???do cega je to promjenio sam crijevo na usisnoj al isto sve......pozzz
 
Član
Ma radim na sitnicama sada a auto je dobilo je izgled kako treba neki moj flash u glavi pa ce biti neki photo session....pozzz
 
Top