Golf 2 white--german style-komentari

Golf 2 white--german style-komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
bad_look je napisao(la):
E to se drug i čeka kakve oprugice i alu felge po želji bi bilo ats cup,14",pa ćemo vidjeti..pozzz:cool:

samo strpljenja i dio po dio uzimaj ali kvalitet biraj....
ne sumnjam ni sekunde , golf ce biti bombon ;)
 
Član
Ma ja polahko,skuplljam lovu i uzimaju se stvarčice polahko,uzimam sve org fabričko,ponešto novo...uglavnom german style..jer je naljepše takvog golfa danas vidjeti na cesti...pozz
 
Legend
prelijep je druze.. fakat nemam rijeci, ko da je tek iz fabrike izasao !

mislim da bi sada bio red, da krenes malo spustanjem, nekim mozda origigi bbsicama i tako to ;)
 
svaka cast cijenim ljude koji stavljaju samo orig. djelove na auto pa taman polovni a ne novi zamjenski tj. fus!
respect!
 
Član
Ma Noke nije problem,spuštanje samo da skupim lovu ako bude kakva stipendija..biće nek ats,felgice i oprugice....ništa previše...fabrika smao..heheh...pozzz

Hvala svima na komentarima..al to nije sve ...hehehehheh...ima joššš...pozzz:cool:
 
Član
E tako se predstavlja jedan projekat, komplet slike i text sta je sta, extra odradjen posao sto se toga tice...A sad Golf, meni je odlican i unutrasnjost je boli glava, vidi se da ga odrzavas, nemam apsolutno ni jedne zamerke, samo napred majstore :cool: I ona slika na snegu je odlicna, ma najbolja je :D
 
Član
Jeste cole velik dosta uzme mi haman čitav gepek,al planiram kakvu bebu staviti baš jaku pa zato sam onoliko pravio....heheheh

Bmw-gti,hvala na iskrenim comentarima,radim pomalo golfa samo da su mi veće finasije ne bih on dao gledati u sebe,koliko imam trudim se...Pomaže mi dosta stari jer je ovo njegovo a ja vozam i sluša me....uradio sam još dosta stvari al ima vremena polahko stavljam..pozz druže...:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top