Golf 2 US karambolka

Golf 2 US karambolka

Član
Interesuje me da li je ko probao nekako napraviti ovu karambolku, da li se slucajno zadnja moze prepraviti ili se ima slucajno kupiti negdje kod nas?
4JXNydt.jpg
 
Član
Znam da su malo dublje, konto sam od jette 2 uzeti zadnju karambolku i prepraviti je, ona je malo dublja nego golfova, samo da mi je naci kakav projekat sa slikama kako se to radi;
lp
 
Član
nezz kako bi ti to izgledalo jettin branike je duzi puno ne ide to druze ne bacaj pare bzvz jedino org americki :)
 
Član
nezz kako bi ti to izgledalo jettin branike je duzi puno ne ide to druze ne bacaj pare bzvz jedino org americki :)
Naravno original je original, al nema ih kod nas za kupiti a i kad bi bilo to je skupo naopako, jettin branik zadnji sam narucio polovan iz sarajeva posla ce mi jedan momak, sa postarinom 16-17 KM, to je dzaba, a sto se tice duzine on jeste duzi malo ali da se skratiti, neznam jedino dal odgovara (b) duzina dal se tu sta mora korigovati? (a) duzina se mora kratiti...
kEKO6kG.jpg
 
Član
i ja sam konto skroz da ubacim srednji dio sa zadnje..a vidis moglo bi i sa jette ali s tim da zmigavce odradis u maski ili da sijeces prostor za zmigavaca..
 
Top