golf 2 upali i odmah se ugasi i mena nista na tabli...

golf 2 upali i odmah se ugasi i mena nista na tabli...

Član
juce mi se desio belaj i to ko od glavu mi trebalo auto normalno ga ujutro upalim ostavim(stojao na suncu neka mozda 2 sata) dodjm sjedem stavim kljuc upalim i cim pustim kljuc ugasi se.. tako probam par puta i svaki put isto.. i cim se ugasi nema nikakvih onih lampica na tabli iako bi trebao ono kao ostati kontakt kao da je dat... uzmem ispitivac provjerim ima + na el. dizni na pumpi.. zatim krenem redom sve osigurace vaditi i svaki bude dobar i izvadim poneki relej jer mi je smetao i sve vratim to autoo upali i sve normalno.. e sad pitanje koji tu osigurac ili rele pravi taj spoj da znam da gaa malo pregledam ili ako je rele na nadjem jedan neka ga u autu ako otkaze... i ako neko zna raspored releja ovih posto mi se cini da ih imam viska...
 
Član
skontao sam sta je.. do brave je nesto.. danas se isto desilo upalim ga i dok drzim kljuc pritisnut kao unutra auto radi cim pustim ugasi se... samo me interesuju ovi releji sada za sta je koje mjesto predvidjeno znam ovaj za sirenu, grijac, brisace i migavce ali ove ostale nezz pa ako moze pomoc...
 
Top