golf 2 trese kad krerće

golf 2 trese kad krerće

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drugari šta bi moglo biti kada krećem auto mi se zatrese i vibracije se prenose na cijelu karoseriju da li su možda otišli nosači motora?
 
Član
Moze biti da je hladan motor :D

Moze biti vise stavri a prije da je to sto je vec spomenuto....dizel ili benzin?
 
Legend
jel trese uvijek ili samo kad je hladan ?
na koliko obrtaja ti radi auto ?
nosac motora ne "trese" vec se osjeti "udar" u vecini slucajeva..
 
.nOKe je napisao(la):
jel trese uvijek ili samo kad je hladan ?
na koliko obrtaja ti radi auto ?
nosac motora ne "trese" vec se osjeti "udar" u vecini slucajeva..

Zatrese uvijek kad krećem,a auto radi negdje 800 do 1000 obrtaja u leru,neki sa foruma kažu korpa kriva,može li se to tako vozit ili se mora šta mijenjati.veliki pozdrav
 
U mene je tako na polu 1.3 već 6-7 godina otkako je kod mene.Javi se s vremena na vrijeme i auto nenormalno trese.Dam dobar gas kad krećem par puta i miran sam opet mjesec-dva.Vjerovatno sve legne na svoje mjesto do sledećeg puta.
 
E i mene bas zanima to , jer kod mene je ista situacija kod golfa 1 , ali kod mene je ovako : znaci ako se vozam dugo 1-2 sata ,kada se zagrije motor i onda kada stanem i krenem u prvoj brzini pocne da trese i moram jak gas da dam da bi normalno krenulo . . . Znaci nemogu normalno da krenem nego moram da ga bas stisnem . . . Sta bi to moglo da bude ? A mjenjao sam lamelu prije 3 mjeseca . . . Hvala unapred
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top