Golf 2 TD VS Mercedes 190D

Golf 2 TD VS Mercedes 190D

Član
Ajd' neka si ti bar iskusniji vozač, vjerovatno imaš i dozvolu VEĆ godinu dana, a i drugar će za koji mjesec.:D

ZELA: :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
hahahaha :D al se nasmija koji carevi :D :cool::lol::lol::lol:

Cinjenica da za auto imam manje iskustva dosta,ali zato motor vozim VEC PAR GODINA ,al to je totalno nebitno,u zadnje vrijeme nesto vise auta volim ,ne zezaju me sinusi kao na motoru :lol::lol::lol:

P.S. Rekoh ja drugu ljudi sve znaju hahaha ;)))
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Golf TD je definitivno brži i startniji, ali 190 D je ljepše voziti, od njega se i ne očekuju bilo kakve performanse, ali zato može postići finu putnu brzinu, tj. neki tempo 80-120 km/h, pretjecanja kamiona su problem, ali to i nije toliko bitno kod ovog modela. Evo na primjer do Zagreba se s njim dođe relativno brzo i bez muke, uopće nije spor za ovaj tempo koji sam spomenuo.
I nakraju, po ubrzanjima je svjetlosnim godinama udaljen od novijih 200/220cdi modela, ali s druge strane, 190D vjerno služi godinama, što je i njegova bit, i u usporedbi sa svim automobilima srednje i kompakt klase 80-ih godina, jednostavno nema konkurenciju, to odgovorno tvrdim i imam dobre argumente za to....

ma da znam to i jeste to imam ja i mercedesa c220 dizel i bas je zvjer naspram ovoga ali uzeo sam 190tku jer mi se svidja planiram na njoj dorade neke i kao sto sam vec rekao uzo sam ga za uzivanja da sam htjeo za trkanja mogo sam gti-a uzet za manje pare :cool:

hahah nasmijao sam se na to da sam nevin xD ali eto sve u svemu drugaru porucujem ako ga ne uzmem sa 190d imam i c220 u garazi pa cu da ga poceram xD ;) ee a carevi ismijo sam se xD a to smo mi vise onako mao sjedili u kolima i nesto se prepucavali i tako dodje ova tema na forum :cool: a sto se vozacke tice za tacno mjesec dana ona ce doc pa onda ce da bude svaceg ;) :123:
 
Član
hahaha ma polahko Almire,race je zadnja stvar o kojoj treba razmisljati ,pogledaj u crnu hroniku malo :p ,trebamo prvo zivit jedino na nekoj pisti mogli bi oprobat a ovo njet :lol: .........Ne zelis valjda nevin da umres :lol::lol::lol:

hahahaha sala naravno morao sam :lol::lol::lol:
 
Pa normalno da 190-ka predje bez problema po miliona kilometara, ali zato cujes okretaje u motoru, mozes ih brojati koliko sporo radi, tak tak tak tak :D, zato i prelazi ;)
 
Član
striker je napisao(la):
hahaha ma polahko Almire,race je zadnja stvar o kojoj treba razmisljati ,pogledaj u crnu hroniku malo :p ,trebamo prvo zivit jedino na nekoj pisti mogli bi oprobat a ovo njet :lol: .........Ne zelis valjda nevin da umres :lol::lol::lol:

hahahaha sala naravno morao sam :lol::lol::lol:

hahahaha :lol: kakav race nisam budala toliki trud u oba auta ulazem pa da zveknem gdje nego zna se gdje cemo tamo gdje smo dvicu testirali nas dvojica :smajli32:
 
Član
ma kakav mercedes:D golf jede malu djecu po putu jos ako je dizel turbak uuuuuuuuuuh ma ne moze mu ni onaj 200D nista:cool:
 
ZELA GTI je napisao(la):
Mercedesi 123, 124 i 190 sa 2.0 d motorima su jedina auta koja ne mogu stići na zeleni val:D


ne mogu stici brzo ali mogu ici dugo , za to su i napravljeni :cool: za sve ostale potrebe tu je 2.5-16 motorcek :cool:
 
a c220 je za race ? hahahahha , izvini , morao sam :D

nemoj se previse vezati za tu 190ku , neces je se rijesiti zadugo :D
 
Top