golf 2 lupa nesto u prednjem trapu

golf 2 lupa nesto u prednjem trapu

Član
Lafete i kineticke kazez da si pregledao,limove na kocnicama?
Onda ti ostaje cahura a najvjerovatnije ti je kao kod mene otisao lezaj na amortizeru tj.na vrhu on se zajebe kad puno motas u mjestu,probaj otici u vulkanizera skini gornju onu plastiku ako je jos imas :D i pritegni saraf onaj,trebalo bi manje lupati mozda nikako ako je do toga..
Lupa li kad ga dignes da dizalicu i udaras u tocak nogom rukom ??
 
Član
ma momak nas izgleda zeza
kakav je to majstor ako na golfu II ne moze otkrit sta lupa naprijed :icon_confused:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ma momak nas izgleda zeza
kakav je to majstor ako na golfu II ne moze otkrit sta lupa naprijed :icon_confused:

Pa jebga,meni je lupalo u tocku.Vamo tamo i jedva se sjetili da je do ovoga lezaja u amortizeru..;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
ma momak nas izgleda zeza
kakav je to majstor ako na golfu II ne moze otkrit sta lupa naprijed :icon_confused:

Pa jebga,meni je lupalo u tocku.Vamo tamo i jedva se sjetili da je do ovoga lezaja u amortizeru..;)

ma kazem vam da sem pregledao sve od lafeta kugli krajnica do ti lezuajeva na amortizeru.............lufta je jedni bilo na tom vanjskom kinetickom i lezajevima na amortizeru otisao novo sve kupio zamjenio i sve opet isto. Jucer sam auto vozao trabalo mi znaci samo lupka kad krecem ono na malim brzinam cem krenem nista se ne cuje pa cu sutra abd opet da podignem auto i sve redom ponovo pregledam
 
Top