Golf 2 GTi

Golf 2 GTi

Zex

Član
RE: GTi mk2 2.0 16V ABF

Khm,khm,jos nije ni posteno razradio motor,a vec duplerica u Nezavisnim :

:cool::cool::cool:
 
Početnik
RE: GTi mk2 2.0 16V ABF

Ajde sad šta je ovo...ovaj forum posjećujem samo radi lov2xlr8 V6 i da vidim šta si napravio jeli to sad sve kako treba i dali dolaziš na kavu :)
 
Član
RE: GTi mk2 2.0 16V ABF

hehe , svaka čast selva , baš sam te neki dan vidio u gradu ...:cool:
e , a beli grom , ne da se čuje , nego ono....woooooom , woooooooom ,wwwwwwooooooooooooooooooomm..:smajli39: :smajli12::smajli12::smajli12:
 
Član
RE: GTi mk2 2.0 16V ABF

Fino dottore brate fino fino si ga spakovo gledo sam klipove na yubi tu i stvarno su perverzni nesto mi opasno puni to :icon_smile: ajde bas mi je drago ako snimis nesto novo postaj pozz veliki!
 
Član
RE: GTi mk2 2.0 16V ABF

Petar_im je napisao(la):
Ajde sad šta je ovo...ovaj forum posjećujem samo radi lov2xlr8 V6 i da vidim šta si napravio jeli to sad sve kako treba i dali dolaziš na kavu :)

Imao sam problem sa ubrzanjem , pa sam to riješio, glupi vakum :D e sad mi još ler nije naj zdraviji, izgleda da radi na cca 800 rpm , a neznam što ... a ostalo je sve :cool:
A kafa , pa čuj , malo mi je daleko :D
Ajd da se nađemo na pola puta :icon_biggrin:


Bokili je napisao(la):
hehe , svaka čast selva , baš sam te neki dan vidio u gradu ...:cool:
e , a beli grom , ne da se čuje , nego ono....woooooom , woooooooom ,wwwwwwooooooooooooooooooomm..:smajli39: :smajli12::smajli12::smajli12:

:cool:

cnic_gsi je napisao(la):
Fino dottore brate fino fino si ga spakovo gledo sam klipove na yubi tu i stvarno su perverzni nesto mi opasno puni to :icon_smile: ajde bas mi je drago ako snimis nesto novo postaj pozz veliki!

Snimiću ovih dana drug ;)
 
Početnik
RE: GTi mk2 2.0 16V ABF

Dottore je napisao(la):
Imao sam problem sa ubrzanjem , pa sam to riješio, glupi vakum :D e sad mi još ler nije naj zdraviji, izgleda da radi na cca 800 rpm , a neznam što ... a ostalo je sve :cool:
A kafa , pa čuj , malo mi je daleko :D
Ajd da se nađemo na pola puta :icon_biggrin:

Što se kave tiče nije proble,....a šta s ler-gasom meni je uvijek negje malo iznad 800rpm točnije po kompu na 820rpm
 
Član
RE: GTi mk2 2.0 16V ABF

Mamu mu hebem, evo opet večeras me hebe auto ... opet se dešava neka rupa u gasu ,... kad opalim prvom pun gas, povuče recimo do 4000 i onda kao da se zaguši do jedno 5000 i onda očepi opet :icon_sad:

neznam šta je majke mu ga :icon_confused:
 
Član
RE: GTi mk2 2.0 16V ABF

ABF bi trebao da ima dijagnostiku sa blinkajucim kodom. Vidi mozes li tu sta saznati.
 
Top