Golf 2 GTi

Golf 2 GTi

Član
RE: GTi mk2 8 valve

Liquid89 je napisao(la):
Vidio sam golf-a na SR-u na Mahovljanima...Auto je ultimate...extra nema sta..imam njegovih slicica na kompu :p

Daj mi posalji slike na dottore@pungas.com i hvala na pozz misljenju :icon_redface:

ostali hvala Vam na komentarime, respect :cool:
ali nisam narucio 17-ke, nego cekam 15-ke :) 17 mi je preveliko, usporava auto mnooogo :icon_confused:
 
Legend
RE: GTi mk2 8 valve

Dottore je napisao(la):
Liquid89 je napisao(la):
Vidio sam golf-a na SR-u na Mahovljanima...Auto je ultimate...extra nema sta..imam njegovih slicica na kompu :p

Daj mi posalji slike na dottore@pungas.com i hvala na pozz misljenju :icon_redface:

ostali hvala Vam na komentarime, respect :cool:
ali nisam narucio 17-ke, nego cekam 15-ke :) 17 mi je preveliko, usporava auto mnooogo :icon_confused:
:D:D:D
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

Fiesta_Boy je napisao(la):
ma meni su uvijek 15" bile mjera...
mada brate:D
Liga je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Liquid89 je napisao(la):
Vidio sam golf-a na SR-u na Mahovljanima...Auto je ultimate...extra nema sta..imam njegovih slicica na kompu :p

Daj mi posalji slike na dottore@pungas.com i hvala na pozz misljenju :icon_redface:

ostali hvala Vam na komentarime, respect :cool:
ali nisam narucio 17-ke, nego cekam 15-ke :) 17 mi je preveliko, usporava auto mnooogo :icon_confused:
:D:D:D
:cool: ti sad na 18 ":lol:
freak je napisao(la):
odlicno sredjena dvojka,odlicne felge...

IGY je napisao(la):
koliko puta da napisem da je sve 5 :D
:icon_redface: hvala brate
Liquid89 je napisao(la):
e sad sam malo u guzvi...cim uhvatim vremena saljem slike
ok, thanx, al nemoj zaboraviti :)
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

das is noje spuhenzi :)
http://srcbl.com/forum/attachment.php?aid=1818
http://srcbl.com/forum/attachment.php?aid=1819
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

Jesi li razmisljao o ugradnji audijevih steka?Osim sto ljepse izgledaju,ne mogu se otkljucati cackalicom ko ove :D
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

to ne bi bilo lose ali posto je perla u pitanju morao bih lakirati 80% auta a to je malo preskupo ponovo da radim ... a izvadio sam uloske brava, tako da auto se jedino otkljucava centralnom na daljinski :)
 
Top