Golf 2 GTi

Golf 2 GTi

Legend
RE: GTi mk2 8 valve

sorry za Off topic ali ako moze samo informacija

od kog auta su ovo sjedista, gdje se imaju kupiti, koliko para i koje prepravke se rade da se ubace u auto ??

hvalaaaa
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

.nOKe je napisao(la):
sorry za Off topic ali ako moze samo informacija

od kog auta su ovo sjedista, gdje se imaju kupiti, koliko para i koje prepravke se rade da se ubace u auto ??

hvalaaaa

Sicevi su od Alfe 33, jaaako ih je tesko naci i ako se nadju budu u full sranje stanju ... :icon_evil:
ja sam ih dobio jako jeftino od svog klubskog kolege*cini mi se 100 marki* s tim da sam ih malo sredjivao. A sto se tice prepravki opet zavisi iz kojeg auta stavljas i kakve ima nosace, a ja sam svoje sam pravio i ima posla:icon_confused:
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

neznam dal sam kad ovo rekao...

... al golf je mjera.

svaka ti cast i sretno u daljnim radovima...:cool:
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

http://www.youtube.com/watch?v=V9TPpxFb69I

http://www.youtube.com/watch?v=xe0t-T8zOuM
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

eh sinoc sam jos jednom isao da testiram, posto je bilo nekih zahvata a i stavio sam ACD mjenjac, posto su vremenski uslovi bili bolji, mada je bilo hladno i imao sam problema da startam

ali ... ja sam prezadovoljan ishodom ... jos mi ostaje da nabavim neke slikove bem mu mamu ... i imam 16 sec klasu

mislim da sam najbrzi PB GTi u BiH hehehe

0-100 7,4s i 15,8s na 402 metra
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

wow newjerovatno ono styling je 5+ ono napravio si kako svaki getei :p treba da izgleda samo napred
 
RE: GTi mk2 8 valve

Dottore je napisao(la):
eh sinoc sam jos jednom isao da testiram, posto je bilo nekih zahvata a i stavio sam ACD mjenjac, posto su vremenski uslovi bili bolji, mada je bilo hladno i imao sam problema da startam

ali ... ja sam prezadovoljan ishodom ... jos mi ostaje da nabavim neke slikove bem mu mamu ... i imam 16 sec klasu

mislim da sam najbrzi PB GTi u BiH hehehe

0-100 7,4s i 15,8s na 402 metra

koliko ide po serijskim podatcim 0-100:icon_question:
 
Top