Golf 2 GTI 8V 81kw

Golf 2 GTI 8V 81kw

Član
da predstavim moju getacu
znaci 1.8 gti 8V 112KS
ima digitalnu tablu
bord komp(koji radi hvala Bogu)
1987god al su vrata od novije tipe ubacena
ima se posla oko nje sto se tice vizuelnog izgleda
sad za sad sam morao zadnja klijesta uradit
stavio nove sajle od rucne
jer kad sam ga kupio sam prednji tockovi kocili a zadnji bili van funkcije
imam neki semering na mjenjacu promjenit da ne bali ulje
sto se tice amortizera na njemu su plinski
naprije su zute opruge a nazad fabricke
na 15-kama alu. felnama je uglavnom bice ova tema aktivnija nego sto je bila s audijem
15yiuex.jpg





vaaaa ne mogu slike postavit
eamqeo.jpg




eto jos jedna
2n9x3zt.jpg

2nu3uqt.jpg

23w61bk.jpg

34h7us6.jpg

29end5w.jpg


2ryfqjl.jpg

16kzy47.jpg

72ycls.jpg

fz7ngg.jpg

20paj6f.jpg
 
Član
Dobra osnovica može se ovo za malo para srediti, moj priejdlog skidaj te ogave presvlake s anjega a dalje lagano...sretno...pozzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Dobra osnovica može se ovo za malo para srediti, moj priejdlog skidaj te ogave presvlake s anjega a dalje lagano...sretno...pozzz:cool:

mah morao ih stavit
a kad skupim para presvuci cu njegova ova fabricka
moji planovi su ovakvi
prvo cu ga spustit, vec trazim crvene opruge
pa cu ubacit masku bez znaka
onda uradit mu nebo
pa sjedista
volan
i aBd ako se pokaze na proljece zamjenit blatobran i ofarbat ga komplet
eh vako imam pitanje za one koji voze gti s ovakvim motorom
izasao sam juce na auto put prema sarajevu i zgasam ga i na satu 178km/h na 5hiljada obrtaja mozda malo jace ili manje
uglavnom moj prosli auto audi mogao istim putem 195km/h ici a imao oko 90 konja al je duzi bio mjenjac u audija
 
Član
Arnes_88 je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Dobra osnovica može se ovo za malo para srediti, moj priejdlog skidaj te ogave presvlake s anjega a dalje lagano...sretno...pozzz:cool:

mah morao ih stavit
a kad skupim para presvuci cu njegova ova fabricka
moji planovi su ovakvi
prvo cu ga spustit, vec trazim crvene opruge
pa cu ubacit masku bez znaka
onda uradit mu nebo
pa sjedista
volan
i aBd ako se pokaze na proljece zamjenit blatobran i ofarbat ga komplet
eh vako imam pitanje za one koji voze gti s ovakvim motorom
izasao sam juce na auto put prema sarajevu i zgasam ga i na satu 178km/h na 5hiljada obrtaja mozda malo jace ili manje
uglavnom moj prosli auto audi mogao istim putem 195km/h ici a imao oko 90 konja al je duzi bio mjenjac u audija

Na Audiju ti je sat pokazivao vise,i to je normalno rijetki su auti kojima pokazuje tocno,max brzina mu je 182 kmh a Golfu 190 i to uz puno manji otpor zraka nego sto ga ima Golf.Obrati paznju na Drag coefficient Audi samo 0.280 sto je jako jako mal otpor zraka a Golfovi inace imaju jako velik otpor cak 0.340
Audi
http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=18348
Golf
http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=39534

Ali zato je golf u startnosti letjelica za Audija

How quick?
Audi 0-60 mph: 11.50 s
Golf 0-60 mph: 8.10 s ;)
 
Član
mjenjac je iz golfa trojke
tako mi je rekao prijasnji vlasnik
on mu je uradio motor prije deset dana
i vidi se po dihtunzima, a i na tehnickom kad je mjerio ono na auspuhu emisiju co2 mu je bila extra
sam ona sonda neka je bila negativna, jer je i nema.
u prvoj nabije 50km/h
druga 85
treca oko 130
cetvrta 160 i
peta 178
znaci prve cetiri do 6hiljada obrtaja i onda saltanje
et ko ima istog znat ce mi rec razliku
jer i ja vjerujem da je kraci mjenjac
u prvoj ne smijem stisnug gas do kraja jer odmah slajdra
a nove mi gume
 
Član
Joj joj joj,a nisi se sjetio da je u tebe digitalni brzinomjer i da ne pokaziva tocnu brzinu a to ti je 90 posto,uzmi navigaciju,izmjeri brzinu i tek onda mozes zakljucivati ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Joj joj joj,a nisi se sjetio da je u tebe digitalni brzinomjer i da ne pokaziva tocnu brzinu a to ti je 90 posto,uzmi navigaciju,izmjeri brzinu i tek onda mozes zakljucivati ;)

poslusat cu te
pa javim rezultate
 
ja ovdje ne bi tražio masku bez znaka nego ako je ova čitava srediti je u gti stilu, ima se na njemu raditi al pomalo ima dobr osnovu, samo ga drži u orginalu koliko je moguće ;)
 
Član
im-mijo-g2 je napisao(la):
ja ovdje ne bi tražio masku bez znaka nego ako je ova čitava srediti je u gti stilu, ima se na njemu raditi al pomalo ima dobr osnovu, samo ga drži u orginalu koliko je moguće ;)

probat cu ga dovest u red koliko se bude dalo :cool::cool::cool:
 
Član
2wgd37o.jpg


slika od juce prije udesa


2cwwfpv.jpg



epuuu.jpg



5wgrgm.jpg


stao preko puta radnje, upali sva 4 migavca i ostavi pozicije. ulazim u radnju i razmisljam o tom kako nisam trebao ostavit na putu auto, al et reko kasno je nema saobracaja. nisam to ni pomislio kako treba cujem skripu guma i spuc. izadjem i vidim zateceno stanje sa slika.
nisam kriv a i nema svakako nigdje znaka da se nesmijem zaustavljat i parkirat. nije slomljen na krovu ali je usinut malo. sta mislite koliko cu dobit od osiguranja?
 
Top