Golf 2 gti 16v kr nema sruju

Golf 2 gti 16v kr nema sruju

eeee moj dado dado pod br.1 prvo znas kakav ti je motor u njemu 2 sta god da ubacis nije to to radije ugradi mu plin i miran jer na plinu ce ti biti isplatnije nego na dizelu se vozat a imas i zadovoljstvo po mom misljenju radije ga prodaj takvog i kupi sebi sta ako misls dizela makar ces uz njeg dobit registraciju
kako god tvoje auto tvoji noivci radi sta te volja ipak sretno ti bilo sta god uradio ;)
 
Član
pa koliko on tebi druze trosi iskreno:icon_question: pa ne trosi vise od 10L normalne voznje po gradu:icon_question:
 
Član
Pa obini dizel ce ti po gradu trositi minimum 6L a turbo dizel 7L a sada ti je 2.5+km litra a do kraja godine ce ici na 3km litra pa ti vidi isplati li se to ili plin koji je bio prije 1.30km litra kad je bilo gorivo 1.90km i sada kad je 2.5+km i opet je 1.30km litra :)
za tog njegovog je 550km registracija a za dizela ili nekog drugog benzinca sa manje kilovata ako ubaci bice je 400+ km registracija :icon_confused: Otac mi ima fiata tipa vecina za racna auto pa godisnja registracija mu je 460km a 50kW :icon_rolleyes:
Ali opet svako ima svoje i svako nek voza ono sto voli ;)
 
Član
Ni drug u brckom je za tih 55kw nekih 300km reg.ma neznam ni sam sta da radim ja volim taj motor stvarno i jos je samo preso 190000 stvarno neznam stacu razmislicu jos posto svakako nemak trenutno ni para dok neskupim.;) vidjecemo sta ce bit ha
 
Član
Pa ako ga volis ne diraj to da se nebi kasnije pokajao a za te pare sto bi dao za dizela mogao bi ugraditi sebi plin i dobiti atest i vozati se za 13marki :D Ama to je grihota vaditi van i ubacivati traktora unutra :D ja bi se radje strppio pa iskombinovao nesto za plin ili sta vec ili brate nadji pa mijenjaj radje za dilzela koji je sav obican i namiris mu 500 km i zivio i onda sredjivaj toga ;) ja u svog bmw-a sto radim je 2000 kubika i sestak motor i nebi to izvadio iz njega da je cijena dizela ista kao i plina, ubaciti plin i voziti se k'o gazda na 6 cilindara i imam zvuk i sve ostalo, nego da svako jutro i svaki put kad palim slusam fau fau fau fau fau fau trtrtrtrtrtrtrtrtrtrrrrrrrrrrrrrrrr :D bez uvrede dizelasi :cool: :cool:
 
Top