Golf 2 gti 16v kr nema sruju

Golf 2 gti 16v kr nema sruju

Član
Ljudi potrebna mi.je pomoc hitno.jutros upalim golfa i radio minut i pukne iz auspuha i ugasi se sad nema uopste struje,nece da upali.ako neko zna sta je u pitanju nek mi javi hitno mi je
 
Komutator plocica,rotor razvodnika...bobina,razvodnik....a ako je puklo iz auspuha ja mislim da je rotor
 
Član
Kupio novi i opet nece a izvadim svecicu i kablo i dam kontant i kad onda baci iskru varnice i cim pocnem verglat nece ni da cuje
 
Član
Ljudi sve probo nista nece ni da cuje.probao drugu bombinu kablove.rotor razvodnika novi nosta nece ni da cuje nema struje nikako.:(

Nista vidim od ovih forumasa nikakve pomoci,valja ga vozit sutra majstoru i eto.hvala dzinu koji je jedini dao predlog
 
Član
znaci mijenjao si drugi razvodnik, bubinu i opet nema iskre na svjecicama? ako pukne iz auspouha to je kako klega rece do fingera loseg, bacio iskru gdje ne treba ili se raspe unutra imao slucaj slucan na golf 1 1.8 16V
 
Član
Uzeo novi finger mozda ni on nevalja neznam al nije se stari raspao.citav je al sam opet probao u nista.
 
imas jednu zicu koja ide s brave na anlaser na nju direkt + s akuumulatora ali prije toga dodaj kontakt pa probaj ovo ti navodim samo kako ces isprobat bravu

a ako ti vergla kad okrenes kljuc nije ti do brave kao sto @code:KR kaze
 
Član
Re: RE: Golf 2 gti 16v kr nema sruju

ernadhusic je napisao(la):
imas jednu zicu koja ide s brave na anlaser na nju direkt + s akuumulatora ali prije toga dodaj kontakt pa probaj ovo ti navodim samo kako ces isprobat bravu

a ako ti vergla kad okrenes kljuc nije ti do brave kao sto @code:KR kaze

Ma vergla sve normalno al nebaca na svecice struju.
 
Član
dado gti je napisao(la):
code: KR je napisao(la):
dado gti je napisao(la):
Uzeo novi finger mozda ni on nevalja neznam al nije se stari raspao.citav je al sam opet probao u nista.

promijeni ulozak brave;)

Kake ima veze ulozak brave sa strujom???

prekida ti struju prilikom verglanja,znaci imas struju na bombini kad das kintakt,cim okrenes kljuc da verglas ulozak ti prekine plus na bombini.
 
Top