golf 2 gt

golf 2 gt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ide ide

jos kad bi ga vlasnik znao vozit .........

falio je se on kako golf ide, al dok nije jedan momak sjeo za volan taj golf nije vidio crvenog na obrtomjeru ......... cak je par puta i blokada se aktivirala .........
 
Član
eddo je napisao(la):
ide ide

jos kad bi ga vlasnik znao vozit .........

falio je se on kako golf ide, al dok nije jedan momak sjeo za volan taj golf nije vidio crvenog na obrtomjeru ......... cak je par puta i blokada se aktivirala .........

TAJ momak slobodno kad god hoce na crtu protiv mene sa svojim autom... jer je molio i plako na zadnjem sjedistu da se ne vozi brzo....
 
Član
dobar, dobar... malo mozda uloziti para, na par sitnih elemenata koji bi ga ucnili atraktivnijim...
 
Član
iman neke BBS felge... ne znam tacno koje su velicine posto su mi kod djeda u garazi, znam samo da su bile 205 gume na njima tek kad je dovezen iz njemacke... a uradice se on jos ima vremena... ne zuri mi se nigdje...
 
Član
Fin golfach.. a eto sad imamo dva ista golfa na forumu, i kod mene je GT specijal heheh. Pozz...
 
Član
TuLe je napisao(la):
eddo je napisao(la):
ide ide

jos kad bi ga vlasnik znao vozit .........

falio je se on kako golf ide, al dok nije jedan momak sjeo za volan taj golf nije vidio crvenog na obrtomjeru ......... cak je par puta i blokada se aktivirala .........

TAJ momak slobodno kad god hoce na crtu protiv mene sa svojim autom... jer je molio i plako na zadnjem sjedistu da se ne vozi brzo....

Moze vala crta kad god hoces, al ti u rikverc a na naprijed .....

i ne seri da sam molio i plako samo sam te opominjo da nevozis prebrzo jer sam bio pjan a ti kako vozis pa ono kako stvari prolijecu sa strane, meni bilo muka, a cisti dokaz ti je kad sam pljuno na policajce a ti sovo Boga i sta ja znam ........ sva sreca pa su kalesijski policajci bili u pitanju ........
 
Član
hahahahahahahaha lud si roky_boy .... hahahahahaha stvarno si looood hahahaha zacas me nasmijes majke mi mile .....
 
Član
da ti mogu dat jos koji plus na reputation sad bi ti dao bi allaha mi al mislim da nemoze se glasat vise od 1 put hehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top