Golf 2 - generalka

Golf 2 - generalka

Trebam malo savjeta od was :) ako im mogu dobit ! he

Kao sto widite imam golfa 2 1.6 dizel . Prije desetak dana imao sam saobracajnu nesrecu i fala bogu bio sam vezan i nije bilo nekih velikih posljedica ... Eh sad kad se pruzila prilika da sredim svog ljubimca mozetel mi vi malo pomoc oko savjeta sta da uradim ? he danam se da ce te mi pomoc

evo nekih slikica :p

30vndaw.jpg


6qjj3n.jpg


2usagqe.jpg


ajl3j4.jpg


6qjj3n.jpg
 
Član
uradi ono sto ti zelis i kako se tebi svidja oko ukusa ti niko ne moze pomoci ako sam te tobro shvatio za savjet ili zelis mehanicku pomoc? Tu ti ja nemerem pomoc hehe Sretno!
 
jojo je napisao(la):
uradi ono sto ti zelis i kako se tebi svidja oko ukusa ti niko ne moze pomoci ako sam te tobro shvatio za savjet ili zelis mehanicku pomoc? Tu ti ja nemerem pomoc hehe Sretno!
heh dobro drug hvala ti he ... ah kad smo kod te mehanicke pomocii volio bi ja da mi pomognu oko tog dal se moze cipovat 1.6 D
 
Član
Naravno da se nemoze cipovati,i najbolje ti je da na tom motoru neradis nista jer se ne isplati ! ;)

Znaci ti ovo planiras raditi komplet limariju i farbanje ?
 
MawiGenius je napisao(la):
jojo je napisao(la):
uradi ono sto ti zelis i kako se tebi svidja oko ukusa ti niko ne moze pomoci ako sam te tobro shvatio za savjet ili zelis mehanicku pomoc? Tu ti ja nemerem pomoc hehe Sretno!
heh dobro drug hvala ti he ... ah kad smo kod te mehanicke pomocii volio bi ja da mi pomognu oko tog dal se moze cipovat 1.6 D

gdje ces to chipovat :lol::lol::lol:

odes gdje na auto otpad i das svoj motor i doplatis za turbo dizela ili jos bolje Intercoolera i eto ti chipa :D:D
 
GreenDevil je napisao(la):
MawiGenius je napisao(la):
jojo je napisao(la):
uradi ono sto ti zelis i kako se tebi svidja oko ukusa ti niko ne moze pomoci ako sam te tobro shvatio za savjet ili zelis mehanicku pomoc? Tu ti ja nemerem pomoc hehe Sretno!
heh dobro drug hvala ti he ... ah kad smo kod te mehanicke pomocii volio bi ja da mi pomognu oko tog dal se moze cipovat 1.6 D

gdje ces to chipovat :lol::lol::lol:

odes gdje na auto otpad i das svoj motor i doplatis za turbo dizela ili jos bolje Intercoolera i eto ti chipa :D:D

hahah pa dobro jbg moram da pitam nemora te me crnit :D heh nacu nesto jbg
 
nema taj motor elektronike, samo TDI motore mozes chipovat
a moj prijedlog je 1.6TD Intercooler 59kw/80ks to ti je mjera za dvicu ili ako gdje nadjes dobar 1.9TD iz trice, kod mene je taj motor i prezadovoljan sam
 
GreenDevil je napisao(la):
nema taj motor elektronike, samo TDI motore mozes chipovat
a moj prijedlog je 1.6TD Intercooler 59kw/80ks to ti je mjera za dvicu ili ako gdje nadjes dobar 1.9TD iz trice, kod mene je taj motor i prezadovoljan sam


aha pa lakse mi je naci 1.9 TD jel treba sta nosace praviti i preprawljati?? i imas li kakwih problema s policijom pregledajul to?
 
MawiGenius je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
nema taj motor elektronike, samo TDI motore mozes chipovat
a moj prijedlog je 1.6TD Intercooler 59kw/80ks to ti je mjera za dvicu ili ako gdje nadjes dobar 1.9TD iz trice, kod mene je taj motor i prezadovoljan sam


aha pa lakse mi je naci 1.9 TD jel treba sta nosace praviti i preprawljati?? i imas li kakwih problema s policijom pregledajul to?

nosaci isti,elektronika ti odgovara sa 1.6 i mjenjac, samo prije ubacivanja trebas malo desni krak cekicem ili vec necim prikucat gdje bude remenica jer ce zakacat

a sta policija zna sta je pod mojom haubom :lol:
ja proso tehnicki ljudi nisu nista rekli
 
GreenDevil je napisao(la):
MawiGenius je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
nema taj motor elektronike, samo TDI motore mozes chipovat
a moj prijedlog je 1.6TD Intercooler 59kw/80ks to ti je mjera za dvicu ili ako gdje nadjes dobar 1.9TD iz trice, kod mene je taj motor i prezadovoljan sam


aha pa lakse mi je naci 1.9 TD jel treba sta nosace praviti i preprawljati?? i imas li kakwih problema s policijom pregledajul to?

nosaci isti,elektronika ti odgovara sa 1.6 i mjenjac, samo prije ubacivanja trebas malo desni krak cekicem ili vec necim prikucat gdje bude remenica jer ce zakacat

a sta policija zna sta je pod mojom haubom :lol:
ja proso tehnicki ljudi nisu nista rekli

hahahaha najace :D " sta policija zna sta je pod mojom haubom " he dobro drug ako si prosao tehnicki onda np ! a ako mi zatreba sto jawim ti se jbg moram da sredim svog ljubimca :p
 
error_xp je napisao(la):
ja ti predlazem nemoj motor nista dirati ostavika kavav jeste vanjski izgled sredjuj po svome ukusu
ok druze i to nije lose ... neg mozel mi ko objasnit kad na vratima zatvaram brave koji mi mehanizam treba da mi se na dugme otvori? dal neko zna
 
MawiGenius je napisao(la):
error_xp je napisao(la):
ja ti predlazem nemoj motor nista dirati ostavika kavav jeste vanjski izgled sredjuj po svome ukusu
ok druze i to nije lose ... neg mozel mi ko objasnit kad na vratima zatvaram brave koji mi mehanizam treba da mi se na dugme otvori? dal neko zna

treba ti centralno zakljucavanje, a motorice spojis na bravu pa kad otkljucajes on otvori vrata.pozzz
ako te to interesuje kako izgleda navrati u Srebrenik i u sput da vidis kako izgleda 1.9 u dvici i sta sve moras uradit.pozzz
 
Top