golf 2 farbanje plitkih karambolki

golf 2 farbanje plitkih karambolki

Član
planiram ofarbati karambolke u golfa 2 malo su se oljustile i izblijedile su od sunca.prije sam ih farbao crni mat sprejem ispocetka su bile dobre ko nove ali su vremenom se oljustile a sad dali je potrebno karambolke presprejat temeljnim sprejem za mat sprej(to sam se raspitao kod auto lakirera) ili je neko od vas radio tako nesto pa da mi da savjet kako da to napravim.
 
Član
Mislim da ti moze bit jedan u spreju, i skini smirglom nekim finim tu staru boju pa onda nanesi prajmer na plastiku ;)

Mat crna uzmi 2 spreja pa uradi vise slojeva nek ti se jadan osusi pa preko novi i tako 3-4 sloja, nece ti otic dva citava al eto za svaki slucaj uzmi 2 :D;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Mislim da ti moze bit jedan u spreju, i skini smirglom nekim finim tu staru boju pa onda nanesi prajmer na plastiku ;)

Mat crna uzmi 2 spreja pa uradi vise slojeva nek ti se jadan osusi pa preko novi i tako 3-4 sloja, nece ti otic dva citava al eto za svaki slucaj uzmi 2 :D;)

znaci otici ce dva prajmera i dva mat spreja a nema veze ako malo ostane ima se jos sta farbat retrovizori itd mada sam ih mislio presvuc carbon folijom.sta ti mislis
 
Član
Mozes presvuc a i retrovizore bolje preci prajmerom prije lijepkjenja folije , bolje se zalijepi ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
1 sprej prajmera i 2 spreja mat crne, valjda ;)

pa pitam jer kad sam prije farbao na dvije karambolke i dva retrovizora su mi otisla dva mat spreja s tim da je ostalo vrlo malo jednog a prelazio sam samo jedan sloj
 
Član
arnes_c je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
1 sprej prajmera i 2 spreja mat crne, valjda ;)

pa pitam jer kad sam prije farbao na dvije karambolke i dva retrovizora su mi otisla dva mat spreja s tim da je ostalo vrlo malo jednog a prelazio sam samo jedan sloj

samo kazem, jer mislim da ti jedan prajmer moze biti, ali ako ces vec farbati i retrovizore onda kupi dva, nije to skupo, 5-6KM ;)
 
Član
ja sam karambolke farbao primer prvo , pa mat crni 2 spreja , i na kraju zavrsni transparentnim predem . extra ispalo
 
Član
ne treba ti primer uopste,kupi bumper sprej,imas body-ov 8KM,on je specijalno namijenjen za farbane plastika i u svom sastavu ima primer i texturu za hrapav izgled.;)
 
Član
Smirgl, benzin (da se ocisti prasina), primer, mat boja. Ovako radnjeno nikad se nije ogulilo ni na samousluznoj auto praoni, radjeno je sa spricom nije sprej.
;)
 
Član
Smirgl, benzin (da se ocisti prasina), primer, mat boja. Ovako radnjeno nikad se nije ogulilo ni na samousluznoj auto praoni, radjeno je sa spricom nije sprej.
;)
 
Top