golf 2 dizel

golf 2 dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
POZZZ ZOVEM SE ADIS 1979GOD IZ SARAJEVA IMAM GOLFA 2 DIZELA RAZLOG PRIJAVE PRIJE SVEGA LJUBAV PRAMA AUTIMA I,DRUŽENJE I PROBLEM KOJI IMAM SA AUTOM
 
Član
HVALA NA DOBRODOŠLICI I UPADAM:cool:MADA SAM JUČE TEK REG.SE PA DOK MALO SAKONTAM KAKO ŠTA,SAD SAM HTIO OTVORITI SVOJU TEMO KAD SE ZAKLJUČALA ,ZAHVALJUJEM DRUGU IZ TZ roki_actros ;)
 
Član
Sada drug imam problem sa motorom,da mi je to regulisati bio bi sretan a sređen je fabrički:icon_smile:Nasuo sam gorivo na pumpi i počeo moj problem,počeo malo tresti,ujutru nisam mogao upaliti,kad je sastvio to je pucalo,dimilo i tako,zakovao filter i tad počele muke,menjao filtere,umetke dizni,regler,crijeva,šelne,nosač motora i šta sve ne,ostala mi je bosch pumpa još jer je moguće da je prošlo u nju i da je prljava,nemaš kome odvuči auto da to odradi pa sam konto kupiti polovnu ali ni to nemože svako da naštima paljenji i sve ostalo,inače auto ide super samo u leru trese šasiju komplet i malo više troši goriva(to je zato što su maistori čačkali po šarafima na pumpi)valjda ću napraviti jer je golfić lutkica.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top