GOLF 2 DIESEL POWER

GOLF 2 DIESEL POWER

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
to je za znak, ali neznam kako ga skinit a da je maska na autu, neda mi se skidat cila maska samo bi ubacio novi znak, strah me da ne pukne potezanjem.:icon_confused:
 
vidit ću za masku nije mi ni ova loša gti-ova stavio sam je prije godinu dana ali gti ralicu obavezno na ljeto ako je nađem jeftinu
 
Legend
fin golfers....sto se tice znaka idi u crno mat....a za buducnost kad se mogne....odi u projekte na forumu , i nadji golf mk2 by noke....pregledaj malo i u tom smjeru idi,Znam da ce ti se svidjeti ;)
 
Druze.bolje ti je na autu ne raditi nista,nego raditi sa neukusom...Bolje se strpi,lakiraj auto,
extra felgice stavi,farove nove i stope neke fine i to je to...:cool:

Raji se mk 2 zgadio upravo zbog ledica,plasticarenja,disco tjuniranja itd...
Sretno u daljim radovima!!!
 
Član
im-mijo-g2 je napisao(la):
to je za znak, ali neznam kako ga skinit a da je maska na autu, neda mi se skidat cila maska samo bi ubacio novi znak, strah me da ne pukne potezanjem.:icon_confused:
a bogati koda ima 1300 vida, nemoš počet radit auto ako nešto ne slomiš i ako ne pokušaš rastavljat:icon_rolleyes:
 
pa tako je to sam i mislio

sport je skup, pa treba polako ići, staviti osvjetljenje farovi, štopovi pa malko ga spustiti gti ralica malo muzike sad ste me natrali da kupim bijele ledice i to bi bilo to šta mislite:icon_smile:

enesss je napisao(la):
fin golfers....sto se tice znaka idi u crno mat....a za buducnost kad se mogne....odi u projekte na forumu , i nadji golf mk2 by noke....pregledaj malo i u tom smjeru idi,Znam da ce ti se svidjeti ;)

golfa sam već prije vidio na vw club croatia extra djeluje
 
evo malo da se javim nisam odavno nabavio sam nešto djelova za golfa samo pucam po stylingu. kupio sam gti ralicu, aluminium antenu, bijele ledice, srebrene tepihe (crom),crom kapice za ventile, novi auspuh širi nisam slike postavio jer je pola djelova u kući a još sam naručio naljepnicu vw cluba za šajbe i tragam za crystal štopovima kad se sve to postavi ufff neću ni razmišljati o tome :lol:
 
Član
Te kapice za ventile bolje ne stavljaj na auto,jer ako su one jeftine ima da ti zapeknu i neces ih moci odvrnuti i to ti je samo dodatni trosak......meni se to desilo pa morao mjenjati sva 4 ventila ;)

I ta antena,nije valjda ona "AJKULA" kao kod BMW :lol:
 
ma nije a za kapice imao sam jedne od 3 marke i što kažeš zapekle su mi i morao sam skinuti sa kliještima a ove su orginal željezne tako da nema poslijedica
 
Član
manje rasvjete i ledica vise old schoola a masku skinuti na golfu nije kvantna fizika prelako je;)
 
Član
masku ti je lako skinuti nikakva nauka ti ne treba..i nemas sta da polomis tu veoma se lako skida...
a ako si u mogucnosti..bolje ti je trati bez znaka masku..jer ce 100 puta ljepse da stoji...

i ovo sto je do sda uradjeno fino ide..golf je;)

sretno u daljim radovima:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top