golf 2 88 godina za skodu 1.3 1995 godina

golf 2 88 godina za skodu 1.3 1995 godina

Član
Ne znam kako ti razmisljas ali ja bi dobro razmislio ipak mi je bolji osjecaj kad udjem u auto i imam osmijeh na licu nego kad udjem u auto ili kad ga odmah ujutro vidim pa mi se posere na jutro :lol: a to ako tvoj trosi 7-8L a ova 9-10L to i nije toliko strasno, prije si sa recimo 20 marak prelazio 100km a sada ces 80km, ne znam opet ja i ne gledam toliko u te litre kad je tako sitno razlika :D ipak ceif je ceif :D
 
jedino Smart od par ccm trosi ispod 10L po gradu, ako je Skoda ispravna mijenjaj, potrosnja je ista ako je normalna voznja a ako ces gasat kw traze svoje, ipak je Skoda 50kw a Golf 40kw a Skoda sigurno dosta bolje ide...
na tom 1.3 kad krenu kvarovi oko karburatora i kad skoci potrosnja preko 10L ne moze ga Bog ustimat

ako gledas potrosnju uzmi dizela
 
Član
ako je Skoda plava i presla je 140.000 mjenjaj,zena vozila.
inace imam feliciju u avliji i Boze sacuvaj,potrosnja i onaj usrani problem sa elektronikom,vjecno isti kvarovi. cak i opel ima bolju limariju.

jbg moje misljenje licno je:
golf 1.3 vs felicija 1.3

golf - potrosnja,starost,vjerovatno previse kilometara
+ mu je bolja limarija

skoda - potrosnja,limarija
+ dovoljno je sto je novija 10ak godina i sto je presla 100-200 hiljada manje,osim toga mala je vjerovatnoca da je neko jebavao taj auto,mnogo ljepsi dizajn i vani i unutra.

dakle ja bi mjenjao

:123:
 
Član
ja imam taj 1,3 golf i sledeci kupac je otpad , sramota me prodati kome taj motor a sasija sta ocekivati nakon 25god.
skoda moze biti i ima vece sanse da bude bolja jer je mladja a naravno da ces je pregledati prije uzimanja
 
Član
hvala svima na odgovorima i savjetima...odlucio sam da necu mijenjati dok ne dodjem do para nekih pa kad vec mijenjam da zamijenim kako treba...:icon_smile:
 
Top