Golf 2 1.8 16V GTI***UPDATE***Ubacena MUZIKA...radovi oko farova :D

Golf 2 1.8 16V GTI***UPDATE***Ubacena MUZIKA...radovi oko farova :D

Član
fino se vidi da je ofarbano samo staklo,ne znam odakle vam da je sjenilo zatamnio,ali svejedno se meni ne svidja,ni u kom slucaju. Vjerujem da ces ti to uskoro skinut;);)
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
fino se vidi da je ofarbano samo staklo,ne znam odakle vam da je sjenilo zatamnio,ali svejedno se meni ne svidja,ni u kom slucaju. Vjerujem da ces ti to uskoro skinut;);)

Cima nadjem kristalne ovo malo stavi da se igram :D
 
sta ti vidis u noci? "nista" vidim :D sala naravno

iskreno ne svidja mi se to sa farovima, nek si probao sta fali, gledaj da kupis kristalne lijep ti je golf pa nek sve bude super ;)

fina muzika ;)
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
sta ti vidis u noci? "nista" vidim :D sala naravno

iskreno ne svidja mi se to sa farovima, nek si probao sta fali, gledaj da kupis kristalne lijep ti je golf pa nek sve bude super ;)

fina muzika ;)

hehhe
Bas te i trazim :D
Hvala na komentu
 
Početnik
edo_benz je napisao(la):
ko svijeca ha:) pa sta to uradi :)

ma zezancije radi evo bas sad zvao momka za druge farove pa cu najvjerovatnije veceras stavit druge jer su ovi MADE IN CHINA (al stvarno) u malo su s*ebani...popucali oni djeloci za sarave od drzaca pa to nakrivo stoji pa ruznu tako da se mjenjaju veceras
najkasnije sutra :D a ove cu u kucu pa da ima dark light u sobi hahahhahahah
 
Član
Kapo dK je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Jesi ti bio neku vece u gradu, ja mislim da je srijeda bila, peglaju te drotovi?

Jesam je*o ih grob :D
A nez jesi primjetio za mob mi s*ao i napiso kaznu :lol:




Ma ja sam prosao pored tebe kontao sam da te pise zbog brzine, ucinilo mi se da su stavili radar.
 
Početnik
ado_d je napisao(la):
Kapo dK je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Jesi ti bio neku vece u gradu, ja mislim da je srijeda bila, peglaju te drotovi?

Jesam je*o ih grob :D
A nez jesi primjetio za mob mi s*ao i napiso kaznu :lol:




Ma ja sam prosao pored tebe kontao sam da te pise zbog brzine, ucinilo mi se da su stavili radar.



ma da je radi toga ne bi mi bilo krive :icon_mad:
Nego radi mobitela :icon_eek:
 
Top