Golf 2 1.6d

Golf 2 1.6d

DSC_0175.jpg

DSC_0176.jpg

DSC_0177.jpg

DSC_0178.jpg

DSC_0180.jpg

DSC_0181.jpg

DSC_0182.jpg

DSC_0183.jpg

DSC_0184.jpg

DSC_0185.jpg
 
Poslednja izmena:
Ma nema druze toliko puno da se radi al necu nista raditi uzimacu najvjerovatnije bmw e39 za koji mjesec ako bude sve kako treba a prednji lip je od passata 3 gt.pozz drugar
 
Zanima me kako si uradio liniju na instrument tabli i od kojeg je auta ova rucica mjenjaca ?,..Gdje si kupovao ima li jos ? :D
Oko tog ti mogu i ja pomoc jer sam mu ja odradio tu liniju jer je on tako zahtjevao :D
Kupis crvenu farbu uzmes malu cetkicu sto djeca koriste u skoli za bojenje i zastitis okolo trakom i puknes ravno traku da nebi prelazio na tablu i to je to bojis polako, a rucicu mjenjaca sam mu ja dao, ja narucio bio sebi za svog passata al nije mi se svidjela pa mi je dzabe u garazi lezala pa ja njemu dam.
Bila je 20KM rucica i 10 postarina, ima na piku, neki covjek iz tuzle prodaje ima ih vise vrsta. ;)
 
Član
Aha , hvala drug , tek sada ugledah da je R prema dole desno :D , a za farbanje cu vidjeti , volio bih ovo odraditi jer daje za unutrasnjost dosta..
 
Aha , hvala drug , tek sada ugledah da je R prema dole desno :D , a za farbanje cu vidjeti , volio bih ovo odraditi jer daje za unutrasnjost dosta..
Nema na cemu :)
Da da dole desno je R hehe, pa da nekako ju malo otvori i razbije tu crninu unutar... Samo finu farbu kupis i ofarbaj ako ti se ne svidi uvjek ima razredjivac :D
 
Član
Ma nema druze toliko puno da se radi al necu nista raditi uzimacu najvjerovatnije bmw e39 za koji mjesec ako bude sve kako treba a prednji lip je od passata 3 gt.pozz drugar

Druze vozio imao E39 525tds 2000god. do pre dva meseca, vozio sam ga godinu i po dana, uvezao sam ga iz Belgije sa 170.000 predjenih km sa svim papirima sto su to potvrdjivali, bio je to moj auto snova ali uopste nisam bio zabovoljan.
Nakon mesec dva dana poceli su problemi: bosch pumpa, pumpa za gorivo, instrument-tabla, abs-esp sistem, dizne, nije primao gas kako treba, stucao, gasio se... ma svasta. a da bi njega kupio prodao sam audi A4 1.9tdi 2002god.
Na kraju sam resio da kupim Golf 2 i da vise nikad nemam problema s`autima :)
 

Prilozi

  • upload_2014-2-27_9-26-39.jpeg
    0 bajta · Pregleda: 5
Član
Ma nema druze toliko puno da se radi al necu nista raditi uzimacu najvjerovatnije bmw e39 za koji mjesec ako bude sve kako treba a prednji lip je od passata 3 gt.pozz drugar

Druze vozio imao E39 525tds 2000god. do pre dva meseca, vozio sam ga godinu i po dana, uvezao sam ga iz Belgije sa 170.000 predjenih km sa svim papirima sto su to potvrdjivali, bio je to moj auto snova ali uopste nisam bio zabovoljan.
Nakon mesec dva dana poceli su problemi: bosch pumpa, pumpa za gorivo, instrument-tabla, abs-esp sistem, dizne, nije primao gas kako treba, stucao, gasio se... ma svasta. a da bi njega kupio prodao sam audi A4 1.9tdi 2002god.
Na kraju sam resio da kupim Golf 2 i da vise nikad nemam problema s`autima :)
 
Drugovi da vas pozz nisam dugo predstavljao svoje vozilo pa se stavljalo neki dijelova.
Stavljeni novi retrovizori od nove serije,zadnji montizeri,seleni promijenjeni remus stavljen ima jos nekih sitnica.
I da navedem morao sam motor raditi citav malo mi vise ulja uzimo i tako da je osvjezen motor novi dijelovi ubaceni itd i ponovo je vozilica u pokretu bice slika dok bude malo ljepse vreme.pozz drugari :)
 
Top