Golf 2 1.6 TD

Golf 2 1.6 TD

Član
Evo druže provjerio sam sam tri izlaza mi ej ona gore i relejeom na njoj tj timerom al mi ne radi samo kad otvorim zatvorim odmah...jbg nemam sreće...pozzz
 
Član
Trazi mora bit negdje na nekom gti gtd bez sibera ili gl oprema ja sam davno nasao ovo svijetlo ali nije radilo pa opet trazi trazi dok nisam naletio na jedno jos sam uzeo danas led sa 16 dioda ispalo je extra :):D:D:D:D:D:D
 
Poslednja izmena:
Član
Mahao sam ti neki dan iz kombia jednog a vidim te cesto ovuda jesi stavio i ti one zute maglenke :)
 
Član
nistam skontao, da si sa golfom bio vjerovatno da bih, folije sam stavio nekada u 3-4 mjesecu, sad vec i dosadile :D a prolazim svako dva dana gore-dole :D
 
Član
New Update :) Zvucnici mrezice nove samo prasnjavo od stajanja nije activ vec samo znakovi vw al je odlicno nokia zvucnici oem extra sviraju :D:D:D:D iduce ide el podizaci votex konzola i jos stvari :)
 

Prilozi

  • IMG_0389.JPG
    IMG_0389.JPG
    471,9 KB · Pregleda: 41
Poslednja izmena:
Član
sutra new update crno nebo i plastike sve koje su bež presvlace se u crno materijal slican alcantari i da glava motora je bila bum jucer ubacena druga u extra stanju novi dihtunzi sve uredu :)
 
Član
Stavio nebo danas full black mada cu ponovo suncobrane uradit posto nisam zadovoljan sa njima nesto drugo cu uradit uglavnom bice crni uskoro slike :) to nije sve imam problem s bravom kljuc mi zapinje nevraca kako treba jel moguce kako napravit nebi volio dva kljuca koristit ako neko moze pomoc nek napise :)
 
Član
natopio nema nista od toga opet zapinje kljuc moram skinut i napravit ima neki u gradu majstor za to :)
 
Top