Golf 2 1.6 TD interc... & golf 1 16V

Golf 2 1.6 TD interc... & golf 1 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Brateeeeee, M3 :icon_eek:
Od kako znam za sebe volim E30ke, moj cale je 1987. kupio kockicu sa sirokim stopkama, samo sto nisam spavao u njoj. Ovo sto ti imas je "unicorn"... Danas je gotovo nemoguce naci ovakav automobil, prvo zato sto je bio preskup, a drugo, prebrz je da opstane kod neiskusnog vozaca... Iskreno, jedino ovu seriju M3 smatram onom pravom autenticnom, E36 i E46 su mi nekako dostupniji i nisu "bezobrazni" kao kockica.
A sto se tice felni, ja sam sebi nabavio ATS cup 13", izudarane i kockaste :lol:, smirglam ih vec mesec dana, previse su zaklane da bi ima vracao hrom look, pa sam ih izgitovao i trebam da ih farbam u belu boju.... Sta znam, u Srbiji, pogoto u BGu su uglavnom dostupniji delovi nego ovde u BiH, pa ces sigurno i neke lepe felne moci da izbunaris... Da nisi razmisljao o prosirenim celicnim felnama, znas one, custom sa brutalno mnogo jota, meni se te strasno dopadaju ali ih u mojoj okolini niko ne radi. Izvini na opsirnosti, ovo mi je profesionalna deformacija :icon_biggrin:
 
Član
Brate fina dvica ali plavi kadjo na slici sto stoji iza je bomba :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: :lol:
 
Član
Treba naci prosirene celicne felne,neznam koja kola su ih nosila fabricki ili vec kako. Sto se tice bmw-a,ovaj model ce da dostigne cenu E46 M3 veoma brzo,malo ih je ostalo,po nemackoj su preskupi. Ovaj je kod mene vec 6 godina,vecito nesto treba za auto itd.Jedina pametna stvar je sto imam distancere sa 5 rupa na 4 tako da mogu kombinovati felne za njega.Ovako je auto ok,malo se vise baca po putu al kad skinem bust na 1.2bar onda je prav. Motor je trenutno vani,nesto smo dihtovali i menjali.Menjac je njegov,prva ide dole.
 
Član
... getragov menjac..... imam i jedan u dvoristu, hteo sam da ga iskombinujem na Mercedesov motor od 3000 ccm i na kraju je ostao visak, nasao sam automatik.... Cekam neku priliku pa da ga ugradim na neki buduci auto, mozda neki W123 kupe ili 190-ku. Ja sam napustio Beograd pre 10tak godina, a mislim da sam vidjao jedan M3 iste boje u Obrenovcu, bilo ih je par komada na Novom Beogradu, crveni, beli i crni... Sto se tice onih dubokih felni, mislio sam na one rucno prepravljane, originalne ces tesko naci... Dobra ti je fora sa distancerima...pametno...
 
Legend
ako ti bude trebalo bbs rm felgi,javi :icon_smile:

kao sto sam znas, one se mogu prosirivat na 8,9,10j..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top