golf 2 1.3

golf 2 1.3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Spreco je napisao(la):
slazem se da je za grda boli glava...mala potrosnja...dobro ustelovan...mada mi se karburator malo zaprljao ali odo sutra kod majstora...a kolko bi volio kilovata...nisam bas strucan da kazem na sta ciljam...samo bi da mi malo do 100ke brze ubrzava tj ako krenem da preticem da mi ne treba 2km :D ili zalet...ako je naravno moguce ako nije jbg...suti i vozi dok ne pojeftini benzin :D

ma ako hos malo bolje da ubrzava ugradi sportski filter sto ide na karburator. Ma ja sam to sebi mislio al sta ces TDI 90 KS ide ko avion :D
 
Član
Mozes ti pokusati nesto ali to je puno davanja i mala dobit...tipa sportki filter K&N i protocni lonac sa izbacenim srednjim i kat. ili samo kat. ali to ti je neosjetno a davanje je skoror do 300km a za te pare se kupuje 1.6i ;)
 
Član
Spreco je napisao(la):
ljuboje glas razuma...ne treba mi toliko snage tipa 1.8 i neke ogromne potrosnje...cisto malo vise snage ako je kako moguce izvuc iz njega...

j*iga jaro ti bi da vuce a da ne trosi, sto hoces upravo da izvuces nesta is tog motora 1.3 a da ne trosi puno a da ide ko 1.8, neide cuvaj to sto imas i kuliraj lagano ako hoces vise mjenjaj motor stavi veci i vozi ...

Spreco je napisao(la):
ljuboje glas razuma...ne treba mi toliko snage tipa 1.8 i neke ogromne potrosnje...cisto malo vise snage ako je kako moguce izvuc iz njega...

j*iga jaro ti bi da vuce a da ne trosi, sto hoces upravo da izvuces nesta is tog motora 1.3 a da ne trosi puno a da ide ko 1.8, neide cuvaj to sto imas i kuliraj lagano ako hoces vise mjenjaj motor stavi veci i vozi ...
 
Član
moja ti je preporuka nediraj nista ne isplati se imao sam Golfa 2 1.3 motor je nepoderiv , moja jedina zamjerka sto trosi puno gradske je trosi izmedu 11-13l sto je stvarno puno al jbg to je karakteristicno za taj motor...
 
Član
zar svaka tema mora ici u spam :icon_cry:

Momak je pitao kako da uradi tuning na motoru 1.3 i to je tema a ne price koliko taj motor trosi...

ako ima ko kakav konkretan savjet kako da podigne snagu na tom motoru neka to i napise...
 
Član
hvala srdjane...a sto se tice moje gradse potrosnje ona je nevjerovatnih 7-8L...valjda motor zdrav i dobar karburator...al nvm...
hvala
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
mozes postavit dvogrli karburator i bice 44KW

hvala drug...takve me neke stvarcice zanimaju...nista pretjerano...
ps. da slucajno ne znas cijenu i dje se to moze naci i od kojeg auta je to...
 
Član
prodat cu ti ja svja 4 komada delllorto pa da vidis kako ide,ma dvogrli zakon sta sam ti govorio al ti neces da slusas
 
Član
A dzabe se mucit 1.8 motor od 90KS za golfa 200 KM ubacis i vozi ak ti treba jos onda neki iz GTIa jes da je reg skuplja al trosi i taj 1.3 kolko vidim a iopet ne ide .....
 
Stilo je napisao(la):
moja ti je preporuka nediraj nista ne isplati se imao sam Golfa 2 1.3 motor je nepoderiv , moja jedina zamjerka sto trosi puno gradske je trosi izmedu 11-13l sto je stvarno puno al jbg to je karakteristicno za taj motor...

to kod tebe nešto nije uredu kod mene je golf 5 godina gradska vožnja od 7 do 9 i to 9 kad ga malo stisneš pretežna gardska je 7do 8 a na otvorenom 6 maks 7 11 do 13 litara je nemoguće gti 16 ventila 11 do 12 uzima u gradu čuj 13 11 litara presmješno jer ja sa rezervarom namirim nekad i do 800 km kombinirane vožnje
 
Član
zlatani je napisao(la):
prodat cu ti ja svja 4 komada delllorto pa da vidis kako ide,ma dvogrli zakon sta sam ti govorio al ti neces da slusas
[/quotehocu ja]

hocu ja da slusam *bem te malehna al tebe NEMA ni na mapi...javi se kad stignes da zavrsimo auto...curi mi ona voda drama...
 
Drug to ti je nepoderiva masina vozio sam je 1 dana i presao 40000 jedino sto sam ulozio to je ulje filteri i zamjenio selene . Ja to nebi nista dirao ili ako vec hoces ubaci 1.8 16 posto ako ubacis 1.6 isto ce ti trositi a skoro da nista ne dobijas
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top