golf 2 1.3

golf 2 1.3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav i jedno pitanjce...
vozim golfa 1.3I i jako sam zadovoljan za grada je dusu dao ali volio bi jos kojeg konja izvuc iz ove masine...volio bi da cujem sta se to sve moze uraditi...

hvala
 
Član
DRUG Ako hoces da ti ostane glava motora citava ne forsiraj ga ni sekunde vise :)
izvuceno je iz njega podosta, ne bi trebao vise..
 
Član
Ne mozes nista da ti se isplati:D
Okani se corava posla, taj motor je preslab i prestar za bilo kakav tuning da bi se osjetila razlika veca u snazi:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ne mozes nista da ti se isplati:D
Okani se corava posla, taj motor je preslab i prestar za bilo kakav tuning da bi se osjetila razlika veca u snazi:D

potpis,,isplatnije kupit nov motor i ubacit,nego tunirat 1,3;)
 
Član
nije mi jasno... :icon_rolleyes:
covjek pita kako da "sredi" 1,3 a vi mu spominjete neke zamjene...
 
Član
ljuboje glas razuma...ne treba mi toliko snage tipa 1.8 i neke ogromne potrosnje...cisto malo vise snage ako je kako moguce izvuc iz njega...
 
drži se nizbrdice ko ija tada mu se snaga extra poboljša malo šale a sada ozbiljno kod mene je isti taj motor vozim već punih 5 godina za grada je dobar malo troši naravno ako je dobar ako je raštelovan gori je od gti a a mana mu je ta na magistrali je spor tj na auto putu kod mene kapak 160 što se tiče bilo kakvog povećanja snage na istom motoru je besmisleno i preglupo ne isplati se ni u kom pogledu jer su to male mašine šta god da im uradiš možeš samo gore napravit radije savjet kao i ostali jači motor i gotovo ija sam kupio 18 16V KR samo čekam bolje dane za ubacit sad svatovi selidba itd pa mi je draži 13
 
Član
slazem se da je za grda boli glava...mala potrosnja...dobro ustelovan...mada mi se karburator malo zaprljao ali odo sutra kod majstora...a kolko bi volio kilovata...nisam bas strucan da kazem na sta ciljam...samo bi da mi malo do 100ke brze ubrzava tj ako krenem da preticem da mi ne treba 2km :D ili zalet...ako je naravno moguce ako nije jbg...suti i vozi dok ne pojeftini benzin :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top