Golf 2 1.3 by Chuza

Golf 2 1.3 by Chuza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala svima,naravno spustanje je sljedece a sto se tice poliranja nista od toga farbam ove felge u jednu ludu kombinaciju al otom potom to je za sljedecu sezonu aBd ;)
 
Član
Jel ga to neces voziti preko zime ? svaka cast
jel moguce da sam te vidio sinoc ili preksinoc u buca potoku ?

Sto se ti ce auta evo moj prijedlog:
Skinuti znakove pozadi
okrenuti zadnji brisac za 90 stepeni
duboka karambolka
rora auspuha
poliranje felni
opruge (spustanje)
i sjedi 5 ;)
 
Član
corradoM je napisao(la):
Jel ga to neces voziti preko zime ? svaka cast
jel moguce da sam te vidio sinoc ili preksinoc u buca potoku ?

Sto se ti ce auta evo moj prijedlog:
Skinuti znakove pozadi
okrenuti zadnji brisac za 90 stepeni
duboka karambolka
rora auspuha
poliranje felni
opruge (spustanje)
i sjedi 5 ;)


Hehhe nece se on vozit zimi tj nikako evo vec 4 godina kako je kod mene na zimu snijeg so nije izasao,a ni kod prethodnog vlasnika koji je ujedno i prvi vlasnik.

Mene nisi vidio auto se ne vozi vec nekih 5-6 dana sigurno :)

A za planove,znakovi se ukidaju nazad,duboke ne idu sigurno ostaju plitki uz neku preradu na prednjoj o tome na proljece,za auspuh nesto cu vidjet oko toga,felge ne poliram vec cu ih farbat,a spustanje to cemo rijesit preko zime neke gewinde aBd ;)
 
Član
Prođoše maloprije neke gewinde kraj mene, pitaju :"znaš li ti Vedada?" da su rekle znam li Chuzu bila bi druga priča :D


Ne fali mu puno, spuštanje i GAAS :123:
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
Prođoše maloprije neke gewinde kraj mene, pitaju :"znaš li ti Vedada?" da su rekle znam li Chuzu bila bi druga priča :D


Ne fali mu puno, spuštanje i GAAS :123:

Samo ti mene mezi :p :p :D :D
 
Legend
lijep golf nema sta, lijepo ce mu i ove felge cucnut sa tanjim gumama :)
haj chuza skini ove folije ziv bio :lol:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
lijep golf nema sta, lijepo ce mu i ove felge cucnut sa tanjim gumama :)
haj chuza skini ove folije ziv bio :lol:

Folije ne idu dole chuner bio chuner osto :D jbg nekom odgovaraju nekom ne,oduvijek sam zelio imat folije na autu a i one su dio nekog izgleda sto sam zamislio kako bi po meni trebao izgledat ovaj golf :)

Za felge,195 50 15 su gume na njima,na proljece moram kupovat druge ove su ono za prvu ruku,vjerovatno opet 195 50 15 jer za one zeljene dimenzije 165 50 15 necu imat love al i to cu nekad priustit sad zasad samo bolje gume ovog profila koji jeste na felgama i to je to ;)
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
Negdje na PIK.ba sam upratio da neko prodaje 165 gume, čini mi se 300KM sve 4 ;)

Znam za taj oglas,kad budem htjeo te gume kupit cu nove Nankang 115KM komad al do tad 195 50 15 ce biti ok ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top