Golf 2 1.3 by Chuza

Golf 2 1.3 by Chuza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Oggy je napisao(la):
samo lagano chuza... ako ce biti onako kako smo pricali onda valja... ;) ako treba pomoc oko golfa zovi..kad bude sarafanja tu sam ako treba pomoc..te opruge kad budes stavljao i to..da ne placas majstore ;)

nagovori ga da kupi onaj lip :p
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
samo lagano chuza... ako ce biti onako kako smo pricali onda valja... ;) ako treba pomoc oko golfa zovi..kad bude sarafanja tu sam ako treba pomoc..te opruge kad budes stavljao i to..da ne placas majstore ;)

nagovori ga da kupi onaj lip :p

pricali smo mi o tome.. ;) al nismo se dogovorili oko cijene..pa nek stoji lip..mogu ja njega rezervisati chuzi, nije problem..
 
Član
ocuvan golf pravo neko place za njim
ma polako sredit ces ga svake godine po nesto i za 5 godina NAPUCAn:icon_smile:
 
Član
uu sto je ocuvana cadvi, a vidim i da su planovi na nivou... bice ovo jos jedan lijep primjerak... ;)
 
Član
ode i chuza u cunere heheh ;)
ko sto rekose, fina podloga za rad. sretno u projektima. bice to jos jedna fina vozilica... :cool:
 
Član
Bice slika dok jos dok se izvuce van,pa cu sve slikati,i exterijer i enterijer ;)


2all: Hvala jos jednom na lijepim komentarima ;)
 
Član
Posto nemam digit,ovo mi Keno slikao,pa kad on bude mogao da dode,izvuci cu ga iz garaze pa fino slikati ;)
 
Član
opa vidi chuzinog guzinog golfersa... chuza guza samo nek je sa srecom i laganini.... i naravno samo ga spusti i zatamni ocami...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top