Golf 2 1.3 by Chuza

Golf 2 1.3 by Chuza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a Gdje naljepnica PRO TUNING :p


..........

Drago mi je da si poceo nesto raditi , upoznao sam te u Gradiskoj sad , i mogu ti reci sve pohvale ,jako si prijatan momak ...
 
Član
badboy je napisao(la):
a Gdje naljepnica PRO TUNING :p


..........

Drago mi je da si poceo nesto raditi , upoznao sam te u Gradiskoj sad , i mogu ti reci sve pohvale ,jako si prijatan momak ...

Skinuo naljepnicu pocela se gulit :) :) heheh hvala hvala ;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Jaaao Ćuza, samo neka nije German :lol:

Ma toooo Zlatni :) jes da mi se svidja taj stil i to,al jbg svi na isti kalup vrati oem dijelove spusti bbs stavi i to je to jbg ne furam to ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
jeftinije vamo kod nas za 200 u inter autu urade isto llumar :icon_smile:

Mah ono je cijena kod ovog covjeka oko 250 za cijelo auto a ako se dogovoris sa njim ide to i nize,mada imas ti drugu firmu da je ne reklamiram od 280 pa navise naplacuju a isto LLumar folije i sve ;)
 
Član
Danas bilo dosadno,pa uzeo i ofarbao farove u crno i gornji dio stopke takoder u crno transparent sprejem,sve je na autu red black kombinacija tako da se kristal bas izdvajao tak da smo to malo dotjerali u red,i eto usput i ove celicare prefarbao u mat crno pa nek stoji dok ne dodu kakve felge na red ;)


upload images


gif hosting
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Chuza-mobil izgleda odlicno :D
Samo imal kakvog setupa radil' se sta.

A radi se izbacio sam 20mm2 instalaciju,stavio 50mm2,stavio novi cd Alpine i novu 10mm2 instalaciju za njega,uzeo Jackson Big Killer Mk3 2Ohma 1500rms 1Ohm 2000rms,slozio novu kutiju slot za 2x307D2 za every day,za takmicenje neko drugo pojacalo ide pogodno za mini klasu uglavnom bice i slike toga heheh radi se eto pomalo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top